Autoczas

Dziewczyny na Poznań Motor Show 2018

poniedziałek 23 kwietnia 2018 09:10:37

Poważnie o największych polskich targach motoryzacyjnych już było i pewnie będzie. Aby tradycja nie sczezła wśród młodych fanów motoryzacji, dorzucamy jeszcze fotografie hostess, które wpadły w oko fotoreporterom.

Wygląda na to, że nie ulegliśmy europejskiej modzie na branżową poprawność. Było wiosennie, barwnie, lekko i z uśmiechem. Niech Genewa żałuje, bo political correctness zdecydowanie odebrała szwajcarskiemu salonowi wiele uroku. W tym roku, podczas dni prasowych w Genewie, hostessy na stoiskach wystawców można było zliczyć na palcach jednej… no może obu rąk. Niech konkluzja starszego kolegi, spotkanego w Poznaniu posłuży za morał: "Przecież te dziewczyny na targach ciężko pracują, skoro w Genewie nie dostaną pracy, staną się imigrantkami".

Być może nawet kilka migrowało do Poznania.

Miłego oglądania.

źródło: Mototarget

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA