Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Witamy w SMF!  (Przeczytany 32950 razy)
Simple Machines
Gość

Email
« : Kwiecień 02, 2010, 10:13:54 pm »

Witamy w Forum Simple Machines!

Mamy nadzieję, że używanie Twojego forum będzie Ci się podobało.  Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, zawsze możesz zwrócić się do nas po pomoc.

Dziękujemy!
Simple Machines

mariusz
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 05, 2010, 01:13:48 pm »

Witam

Fajnie, że czasbocheński znowu wrócił i fajnie, że razem z nowym forum.
Jedna rzecz mi się nie podoba. Nie wiem tak na prawdę jakie są statystyki wejść na stronę ale wydaje mi się, że jest chyba trochę stałych bywalców jak np. ja i nie podoba mi się to, że portal nagle przestaje działać a później wraca i nie ani jednego zdania wytłumaczenia. Chyba wypadało by coś napisać czyż nie?

Gurami
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 05, 2010, 10:46:01 pm »

No, tak to wygladalo. Ale moj znajomy mial tu ogloszenie i dzwoniac dowiedzial sie, ze to bylo niezalezne od nich. Po prostu przy poprawkach na stronie, ktore mialy nie wplywac na odbior, ktos schrzanil kodowanie tak, ze strona przestala nagle dzialac. Nawet nie dalo sie jej przywrocic do poprzedniego stanu. Pamietam jak jedna strona ladowala sie przez 10 min. A potem wszystko sie blokowalo. Wiec podobno nie bylo innego wyjscia jak tylko zdjac strone z wizji i zabrac za wszystko od nowa. Nawet nie bylo jak uprzedzic, ze strona zniknie bo juz nic nie dzialalo. Dali najwyrazniej tylko ogloszenie, ze strona jest w modernizacji. Ale generalnie z tego co widze to chyba niezle sobie poradzili. Calkiem, calkiem jest tu fajnie.

mariusz
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 06, 2010, 07:00:04 pm »

Tak tylko widzisz jeśli nie przed to przynajmniej po problemach powinni coś chyba napisać w celu wytłumaczenia. Jesteśmy ludźmi i chyba zrozumiemy również to, że ktoś popełnił błąd zdarza się. Ja osobiście bardzo lubię czas bocheński i z niecierpliwością czekałem na jego powrót. Pozdrawiam

pentagon
Administrator
Nowy użytkownik

« Odpowiedz #4 : Październik 28, 2010, 08:17:46 pm »

Witam

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: