Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: FUCK FOR FOREST - jedyny pokaz w DKF Maciste!  (Przeczytany 29735 razy)
wiwetu
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« : Listopad 20, 2012, 01:13:59 pm »

Zapraszamy na jedyny w kinie Regis pokaz filmu ''Fuck For Forest''. Bocheńskiej premierze będzie towarzyszyć spotkanie m.in. z udziałem reżysera Michała Marczaka, który po filmie będzie komentował swoje dzieło.Bohaterami filmu są członkowie tytułowej organizacji: pochodzący z zamożnej, konserwatywnej rodziny, Norweg Danny; lider grupy Tommy, a także Leona, której najbardziej z całego grona zależy na wybawianiu świata. Fuck For Forest działa w Berlinie, gdzie członkowie organizacji nagrywają amatorskie filmy pornograficzne, które można potem oglądać na ich stronie internetowej po opłaceniu miesięcznego abonamentu. Za zarobione pieniądze chcą uratować choć małą część amazońskiej dżungli. Jednak każdy z przedstawicieli grupy ma nieco inne motywacje. Tommy'emu zależy na tym, żeby wyzwolić świat z seksualnych zahamowań. Danny ceni sobie możliwość uprawiania wolnej miłości w komunie. Grupa wybiera się do Amazonii, by kupić ziemię i oddać ją za darmo Indianom, gdzie – nieoczekiwanie dla siebie – spotyka się oporem ze strony tubylców.


"Fuck for Forest" Michała Marczaka stał się sensacją tegorocznego 28. Warszawskiego Festiwalu Filmowego, zdobywając główną nagrodę w konkursie filmów dokumentalnych. Film został zaproszony na renomowane festiwale filmowe, między innymi w Rotterdamie, Nowym Jorku (Tribeca) oraz Toronto (Hot Docs). "Fuck For Forest'' wejdzie na ekrany kin w Niemczech, Norwegii i Wielkiej Brytanii w 2013 roku.


Po projekcji filmu będzie miała miejsce debata o nowych ruchach ekologicznych z udziałem reżysera, Michała Marczaka, Macieja Skinderowicza, antropologa, działacza Polskiej Zielonej Sieci, oraz Rafała Żgieta, ekologa, aktywisty Greenpeace Polska.

Debatę poprowadzi Jacek Dziduszko.

Więcej o filmie:
http://www.againstgravity.pl/fuck-for-forest/
http://www.facebook.com/fffthemovie

__

DKF Maciste prezentuje:
FUCK FOR FOREST - jedyny pokaz w DKF Maciste / debata o nowych ruchach ekologicznych
MIEJSCE: Kino Regis, ul. Regis 1 Bochnia
CZAS: czwartek, 29 listopada, godzina 19:30
BILETY: 10 zł (dla członków DKF: 5 zł)

Projekt dofinansowany ze środków PISF.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2013, 03:34:25 pm wysłane przez wiwetu » Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: