Reklama

Miejsca reklamowe:

1. REKLAMA STAŁA

Reklama stała - Wymiary 500 x 160 pikseli. Nie jest wymienna z żadnymi reklamami i ukazuje się zawsze na każdej podstronie, w dobrze widocznym prawym górnym rogu strony. Publikowana na stronie głównej oraz na wszystkich podstronach serwisu. Jej zaleta to 100% oglądalność.

 

350zł - 1 miesiąc

***

 

2. BILBORD

Bilbord - Graficzny element reklamowy umieszczany centralnie w górnej części strony o wymiarach 750x200 pikseli, publikowany na wszystkich podstronach. Cena w zależności od czasu emisji. Reklama wyświetlana losowo na przemian maksymalnie z 9 innymi (w puli z Billboardami). Centralnie zawieszony w górze strony gwarantuje większą powierzchnię i bardzo dobrą widoczność.

 

200 zł - 1 miesiąc

***

 

2. MEGABILBORD

Megabilbord - Graficzny element reklamowy umieszczany centralnie w górnej części strony o wymiarach 970 x 200 pikseli, publikowany na wszystkich podstronach. Reklama wyświetlana losowo na przemian maksymalnie z 9 innymi (w puli z innymi Billboardami). Centralnie zawieszony w górze strony gwarantuje dużą powierzchnię i bardzo dobrą widoczność. Cena w zależności od czasu emisji.

 

300zł - 1 miesiąc

***

 

3. BOX BOCZNY

Box boczny - Wymiary 300x250 pikseli, publikowany na wszystkich podstronach, w prawej kolumnie serwisu. Reklama wyświetlana losowo na przemian maksymalnie z 9 innymi. zawieszone po prawej stronie, między odsyłaczami do podstron, co czyni je także bardzo dobrze zauważalnymi. Cena w zależności od czasu emisji.

 

100 zł - 1 miesiąc

***


4. BANER DOLNY

baner dolny - Wymiary 520x85 pikseli, publikowany na wszystkich podstronach, w dolnej serwisu, między wiadomościami z regionu oraz Krakowa i Tarnowa. Reklama usytuowana w bardzo dobrym miejscu, przy okienku wideo oraz przy ogłoszeniach drobnych. Cena w zależności od czasu emisji.

 

60 zł -  1 miesiąc

***

 

5. Guzik

guzik - Wymiary 135x110 pikseli, publikowany na wszystkich podstronach, w lewej kolumnie serwisu, między rubrykami a informatorem lub linkami. Reklama bardzo dobrze nadająca się na przekierowanie do strony internetowej. Cena w zależności od czasu emisji.

 

50 zł -  1 miesiąc

***

 

6. PASEK RUCHOMY

Ruchomy pasek - To ruchomy element graficzny przesuwający sie na dole strony głównej. Długość w zależności od potrzeb informacji. Reklama wyświetlana losowo na przemian z maksymalnie z 9 innymi. Mała lecz z dobrze zauważalnym efektem wizualnym jest szybko dostrzegana przez czytelników. Najlepiej nadaje się na ogłoszenie promocji lub wyprzedaży, także z odsyłaczem do swojej strony firmowej. Cena w zależności od czasu emisji.

70 zł - 1 miesiąc

***

 

7. Box boczny mały

Box boczny mały - Wymiary 300x120 pikseli, publikowany na wszystkich podstronach, w prawej kolumnie serwisu. Reklama wyświetlana losowo na przemian maksymalnie z 9 innymi. zawieszone po prawej stronie, między odsyłaczami do podstron, co czyni je także bardzo dobrze zauważalnymi. Cena w zależności od czasu emisji.

 

70 zł - 1 miesiąc

***

 

8. BOX ŚRÓDTEKSTOWY

Srodtekstowa - Wymiary 300x200 pikseli, publikowany na wszystkich podstronach z wiadomościami, pomiędzy wprowadzeniem, a rozwinięciem tekstu informacji. Reklama wyświetlana losowo na przemian maksymalnie z 9 innymi. Dobrze widoczna reklama, której nie sposób nie przeczytać. Jej miejsce to mniej więcej środek tekstu wiadomości. Cena w zależności od czasu emisji. Pasek reklamowy ruchomy - gratis.

80 zł - 1 miesiąc

***

 

Teksty sponsorowane


Tekst umieszczony w głównej rubryce w panelu głównym na górze strony z dużym zdjęciem - 300 zł.  Tekst z aktywnym linkiem - 350 zł

Tekst umieszczony w dolnej rubryce: Wiadomości, Kultura, Sport, Region - 200 zł. Tekst z aktywnym linkiem 250 zł

Tekst umieszczony w rubryce: Twój poradnik - 100 zł. Tekst z aktywnym linkiem 150 zł.

 

*Podane ceny są cenami netto.

*Ceny przedstawiają stawkę miesięczną

*Ceny reklam wyborczych mogą być ustalane indywidualnie.

*Możliwe jest zamówienie wykonania projektu reklamy

*W przypadku zamówienia projektu prosimy o przesłanie materiałów co najmniej na tydzień przed emisją

*Reklama stała – rezerwacja

*Reklamy wyświetlają się jedna po drugiej po każdej odsłonie strony.

 

 

Więcej informacji:

Paweł Wieciech

www.czasbochenski.pl

ul. Rynek 9/7

32-700 Bochnia

redakcja@czasbochenski.pl

tel. 692104046

 

Reklama w serwisie to nowoczesne rozwiązania marketingowe i promocyjne. Zapewniamy atrakcyjne ceny i nowoczesne formy kreacji.

 

Zapraszamy do współpracy!

Portal Czasbochenski.pl

REKLAMA