Foto-Video

poniedziałek 11 marca 2019 23:01:42

Dzień otwarty w ZS 1-jakie kierunki?Dzień otwarty w ZS 1-jakie kierunki?

W minioną sobotę Zespół Szkół nr 1 w Bochni gościł wszystkich, którzy zechcieli skorzystać  z dnia otwartego i zobaczyć co oferuje ta największa szkoła w powiecie bocheńskim. Tegoroczne spotkanie z potencjalnymi kandydatami na uczniów szkoły i zainteresowanych nauką w tej placówce było wyjątkowe z dwóch powodów.


Po pierwsze liczba zainteresowanych pobiła rekord co było widać po praktycznie braku miejsc nie tylko siedzących na nowej, dużej sali gimnastycznej. Reforma edukacji spowodowała, że na dni otwarte zawitały dwa roczniki uczniów i ci opuszczający gimnazja i ci kończący ósmą klasę szkoły podstawowej. Szkołę nawiedził więc tłum młodych ludzi, którzy chyba jednak nie żałowali tego, że odwiedzili szkołę. Zeszłoroczne inwestycje zmieniły szkołę i wzbogaciły ją w wyjątkowe zaplecze sportowe. Kandydaci na przyszłych uczniów mogli więc podziwiać nie tylko dobrze doposażone pracownie przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych ale także nową halę sportową, siłownię czy sale do aerobiku i skłosza. Oferta edukacyjna szkoły jest bardzo szeroka i dzieli się aż na trzy typy szkół: liceum ogólnokształcące, technikum i szkołę branżową. Z poszczególnymi profilami można zapoznać się poniżej w tabeli:

Oferta zs1.jpg

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA