Foto-Video

poniedziałek 16 września 2013 02:03:10

Żegocina pachnąca chlebem i… rosołemŻegocina pachnąca chlebem i… rosołem

Tradycyjna już impreza "Święto Chleba w Żegocinie", mająca wszelkie walory dożynek, miała miejsce w niedzielę 15 września na placu Gminnej Spółdzielni w Żegocinie i była dopełnieniem odbywającego się w tym samym miejscu "III Festiwalu Rosołu".

wtorek 13 sierpnia 2013 00:44:13

Trzystu dzielnych dotarło do Częstochowy (foto)Trzystu dzielnych dotarło do Częstochowy (foto)

W niedzielę 11 sierpnia do stóp Jasnej Góry dotarło ponad 8,5 tys. pielgrzymów z Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej, wśród nich wcale liczna grupa bochnian. Trudy pielgrzymki, jej małe i wielkie radości, a czasami strachy, specjalnie dla „Czasu Bocheńskiego” opisuje Stanisław Dębosz, znany naszym czytelnikom z akcji pomocy dzieciom polskim na Litwie. Jak widać pan Stanisław jest aktywny na wielu polach.

sobota 27 lipca 2013 10:11:41

Krafcy i Cztery Szmery na senie letniej - videoKrafcy i Cztery Szmery na senie letniej - video

Rzadko się zdarza by bocheńskie zespoły z tej wyższej troche półki zagrały na rynkowej scenie. Jeszcze rzadziej by dwa jeden po drugim. Poniżej zapis kilku klipów video z piątkowego występu Krafców oraz Czterech Szmerów.

sobota 27 lipca 2013 01:15:12

Grzmotnęło na Bocheńskiej Scenie LetniejGrzmotnęło na Bocheńskiej Scenie Letniej

Piątkowe wieczory na bocheńskim rynku wypełnione są muzyką. Od kilku tygodni niewielka scena przyciąga fanów różnorakich melodii, a grające zespoły umilają spędzanie czasu szczególnie tym siedzącym pod parasolkami. Wczorajszy piątkowy wieczór do spokojnych jednak nie należał.

niedziela 23 czerwca 2013 11:06:19

Małgorzata Ostrowska przywitała lato w BochniMałgorzata Ostrowska przywitała lato w Bochni

Po dwóch dniach muzycznego szaleństwa podczas Dni Bochni, rozrywki ciąg dalszy. W sobotę 22 czerwca na smykowskich błoniach trwał pierwszy dzień „Przywitania Lata”. Finałowym koncertem był występ Małgorzaty Ostrowskiej, znanej i lubianej od lat wokalistki i liderki zespołu Lombard.

poniedziałek 17 czerwca 2013 01:56:03

Ania Rusowicz i Breakout na bocheńskim rynku (foto)Ania Rusowicz i Breakout na bocheńskim rynku (foto)

Na zakończenie Dni Bochni, jako gwiazda wieczoru zagrała grupa Nalepa Breakout Tour z wokalistką Żanetą Luberą. Przed nimi na deskach bocheńskiej sceny publiczność bawiła Ania Rusowicz, coraz bardziej znana i lubiana piosenkarka.

niedziela 16 czerwca 2013 12:06:59

TSA po raz pierwszy zagrał na bocheńskim rynkuTSA po raz pierwszy zagrał na bocheńskim rynku

Zespół TSA w sobotę 15 czerwca z okazji Dni Bochni po raz pierwszy zagrał na rynku w naszym solnym grodzie. Legendarna grupa, wystąpiła w Bochni w składzie: Andrzej Nowak (gitara), Janusz Niekrasz (gitara basowa), Stefan Machel (gitara), Marek Kapłon (perkusja) oraz oczywiście Marek Piekarczyk.

niedziela 16 czerwca 2013 01:14:49

Dni Bochni: pierwsze sobotnie występy (foto)Dni Bochni: pierwsze sobotnie występy (foto)

Pierwsze dźwięki, jakie usłyszeliśmy podczas tegorocznych Dni Bochni, to muzyka wykonywana przez trzy bocheńskie zespoły. Jako pierwszy wystapił The Machine Gun. Zaraz po nim koncertował żywiołowy metalowy zespół Trichamonas. Trzeci, tuż przed występęm TSA, to zespół Retus - laureat tegorocznych Młodych Talentów.

poniedziałek 03 czerwca 2013 00:16:21

Parafiada - wiele atrakcji i uśmiechu (foto) Parafiada - wiele atrakcji i uśmiechu (foto)

XIV Festyn z okazji Dnia Dziecka, popularna Parafiada, już za nami. Dla wszystkich najmłodszych, jak i dla tych starszych i ich rodziców, organizatorzy przygotowali moc atrakcji.

niedziela 31 marca 2013 18:20:41

Stanisław Dębosz wielkanocnie z Litwy (foto)Stanisław Dębosz wielkanocnie z Litwy (foto)

W dniach 14-16 marca do polskich dzieci na Litwie wyruszył kolejny konwój z pomocą świąteczną. Ofiarodawcami jak zawsze byli ofiarni pracownicy Karpackiej Spółki Gazownictwa w Tarnowie, w akcję pomocy włączyli się pracownicy GazSystem Tarnów i Karpackiego Oddziału Handlowego w Tarnowie.

« Nowsze  1 ...  3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  Starsze » 

REKLAMA