Powiat

wtorek 05 marca 2019 19:35:37

Przejście przez szpital zostało przywróconePrzejście przez szpital zostało przywrócone

To dobra wiadomość dla pacjentów Szpitala Powiatowego w Bochni. Czynne jest już przejście korytarzem od strony ulicy Krakowskiej do SOR, ale też na oddziały. Zakończył się kolejny etap rozbudowy oddziału ratunkowego. Przez kilka miesięcy pacjenci musieli korzystać z podziemnego przejścia.


Było ono oczywiście odpowiednio oznakowane, tak, aby pacjenci czy osoby odwiedzające chorych nie błądzili. W tej chwili jednak komunikacja została przywrócona.
- Bez problemu możemy dostać się z jednej części szpitala do drugiej – tłumaczy Jan Komasa ze Szpitala Powiatowego w Bochni.
Prace budowlane na SOR nadal jednak trwają. I wszystko wskazuje na to, że zostaną zakończone dużo szybciej, niż pierwotnie zakładano. Optymistyczne założenia mówią, że będzie to połowa tego roku.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA