Powiat

piątek 01 marca 2019 13:51:10

Wprowadzenie p.o. Komendanta Powiatowego PolicjiWprowadzenie p.o. Komendanta Powiatowego Policji

W dniu dzisiejszym w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni odbyło się powitanie mł. insp. Jerzego Polczyka, który od dnia jutrzejszego tj. 2.03.2019 r. będzie pełnić obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Bochni.

Podczas uroczystej zbiórki kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Bochni p.o. I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robert Strzelecki wręczył mł. insp. Jerzemu Polczykowi rozkaz o powierzeniu obowiązków, gratulując równocześnie objęcia nowego stanowiska.

Mł. insp. Jerzy Polczyk w Policji służy od 1992 r. Jest absolwentem Akademii Świętokrzyskiej oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę rozpoczynał w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, następnie służył w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, a w latach 2003 – 2004 był Kierownikiem Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Sekcji Prewencji Komisariatu Policji Tarnów - Centrum. W 2004 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Naczelnika Sekcji Prewencji Komisariatu Policji Tarnów - Centrum, a w 2007 r. objął stanowisko Naczelnika Sekcji, a później Wydziału Prewencji Komisariatu. W dniu 16.01.2016 r. objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Tuchowie, a w lipcu 2016 r. został Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu. Od 8.03.2018 - p.o. I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu, a od dnia 11.06.2018 - do dnia 1.03.2019 r.  I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA