Region

czwartek 16 lutego 2017 15:15:54

Ewa Farna oraz Enej zagrają w Myślenicach?Ewa Farna oraz Enej zagrają w Myślenicach?

Myślenicki Festiwal Lata 2017 odbędzie się w ostatni weekend lipca, a koncertować najprawdopodobniej będą Ewa Farna oraz zespół Enej.

W tym roku Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach wraca do sprawdzonej formy i samodzielnie będzie organizatorem Myślenickiego Festiwalu Lata. Przyczyniły się do tego ubiegłoroczne problemy, kiedy to organizatorem imprezy było Radio Eska w cyklu „Letnia Scena Eski”.

Termin Myślenickiego Festiwalu Lata został dostosowany tak, aby nie kolidował z podobnymi imprezami plenerowymi w najbliższej okolicy - będzie to zatem sobota 29 lipca oraz niedziela 30 lipca.

W ciągu ostatnich kilku tygodni pracownicy magistratu przeprowadzili ankietę wśród mieszkańców na temat organizacji tegorocznej imprezy.

Pytania były otwarte, a kilkuset ankietowanych wymieniało przeróżnych artystów, których chcieliby zobaczyć podczas tegorocznych dni naszego miasta. Obecnie Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach jest na etapie ogłoszenia przetargu dotyczącego organizacji imprezy plenerowej, gdzie głównymi gwiazdami mają być Ewa Farna oraz Enej. Oficjalnie potwierdzić koncerty będzie można dopiero w momencie rozstrzygnięcia przetargu i po podpisaniu umów z artystami.Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA