Region

środa 01 lutego 2017 16:10:47

Dla lokalnych i nie tylko przedsiębiorców-Jak rząd Was zarzyna... Dla lokalnych i nie tylko przedsiębiorców-Jak rząd Was zarzyna...

Przedsiębiorca w Wielkiej Brytanii oddaje państwu ponad pięć razy mniej niż w Polsce! Tygodniowe ubezpieczenie w Wielkiej Brytanii jest tańsze niż bilet na autobus. W Polsce, gdzie rząd się szczyci patriotyzmem gospodarczym, zabiera przedsiębiorcy 83% dochodu. W Wielkiej Brytanii ponad 5 razy mniej.

 

To, że rząd prowadzi jakąś politykę prorynkową i wspiera polskich przedsiębiorców pozostaje tylko mitem i hasełem wyborczym. Jak wynika z przedstawionego przez Centrum im. A. Smitha zestawienia (ikonografika), zaprezentowanego przez portal Wolność24, rządzących polską gospodarką i odpowiedzialnych za wysokość opłat nakładanych na polskich przedsiębiorców można, chyba bez większej przesady, nazwać polityczną mafią. Nawet chyba ona nie ściąga ze swych ofiar tak wysokich haraczy.

Czytaj więcej: TUTAJ

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kibic

2017-01-29 09:19:40
Nie tylko rząd, ale również samorząd.
Berdet

2017-01-30 13:37:30
Mamy "Człowieka Wolności 2016" - nie ma obaw. Ona nam jej przychyli tak, że sami nie będziemy wiedzieć co z nią zrobić. Swoją drogą Morawiecki to wybitna postać. Hilary Minc i Gierek są z pewnością dumni z wychowanka.
xxx

2017-02-02 08:59:22
W sejmie potrzeba nowych twarze. Trzeba skończyć z popis-em
REKLAMA