Sport/Turystyka

środa 08 lutego 2017 15:28:35

Bochnianki dobrze strzelały w ZłotoryiBochnianki dobrze strzelały w Złotoryi

W dniach 3–5 lutego klub strzelecki „Agat” przeprowadził w Złotoryi międzynarodowe zawody strzeleckie o „Wielki Puchar Kaczawy”. Zawody cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ oprócz zwyczajowych nagród do zdobycia są sztabki złota o wadze 15, 10 i 5 gramów.

Regulamin przewidywał dwukrotne strzelanie, a suma punktów z obu strzelań była podstawą do zakwalifikowania się do grupy finałowej, walczącej o  złoto.

Z Bochni na zawody przyjechały dwie zawodniczki: juniorka Barbara Waśko, strzelająca z pistoletu i Katarzyna Szęszoł, strzelająca z karabinka. Barbara Waśko w pierwszym dniu strzeliła 364 punkty i zajęła drugie miejsce, natomiast w drugim 366 pkt. i zajęła III miejsce. W łącznej punktacji sklasyfikowana została na III miejscu i uhonorowana statuetką.

Znakomicie znalazła się na tak dużych zawodach młodziutka Katarzyna Szęszoł, która w pierwszym dniu strzeliła 391,3 pkt. (taki sam wynik uzyskała Czeszka Aneta Jelinkova z Hradec Kralove. Reszta młodziczek pozostawała poza tą dwójką. W drugim dniu bochnianka wystrzelała 392,6 pkt. w seriach 99,6  98,6  96,7  97,7, co należy uznać za bardzo obiecujące wyniki.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA