Sport/Turystyka

poniedziałek 29 kwietnia 2019 19:57:19

Judo: bochnianka wywalczyła srebroJudo: bochnianka wywalczyła srebro

W miniony weekend 26-27 kwietnia 2019 r. Oliwia Wątorek zawodniczka Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobyła srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży – Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Kielcach – Chęcinach.

Oliwia Wątorek startowała w kategorii 52 kg, gdzie o medale walczyło 16 najlepszych zawodniczek w kraju, wyłonionych po wcześniejszych eliminacjach. Oliwię wyprzedziła tylko Alicja Ołdak utytułowana zawodniczka z klubu Ryś Warszawa.
Warto podkreślić, że Oliwia to młodszy rocznik, mający prawo startu w tych zawodach. Jest to już jej czwarty, kolejny medal na Mistrzostwach Polski (ma już dwa złote i teraz drugi srebrny).

Nasza zawodniczka walczyła pod opieką trenera Waldemara Kowalskiego.

Na opisywanych zawodach VII, punktowane miejsca wywalczyli Mikołaj Nalepka w kategorii 50 kg i Julia Gut w kategorii 70 kg

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA