Sport/Turystyka

poniedziałek 03 listopada 2008 11:08:18

IV liga piłkarska: porażka...

W 16 kolejce spotkań Bocheński Klub Sportowy zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu z drużyna IKS-u Olkusz. Piłkarze z Bochni doznali dotkliwej porażki 1:3. Jedyną bramkę dla bochnian zdobył z rzutu karnego w 40 minucie Stokłosa. W 80 minucie za faul taktyczny czerwoną kartką ukarany został bramkarz bocheńskiej drużyny Szuba.

piątek 31 października 2008 06:32:37

Frekwencyjnie udany Memoriał

We wczorajszych zawodach memoriałowych wzięło udział ponad 350 osób - dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy wystartowali w 6 kategoriach wiekowych. W sumie podczas V Memoriału Pływackiego im. Jana Kota odbyło się aż 520 startów.

piątek 31 października 2008 06:19:01

Wyróżnieni na gali MSZS

Małopolski Szkolny Związek Sportowy podsumował wyniki Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok 2007/08.Na uroczystą galę, która odbyła się w sali ?Galaktyka? Parku Wodnego w Krakowie, zaproszono działaczy sportowych naszego powiatu.

czwartek 30 października 2008 07:53:30

Memoriał Jana Kota

Już za kilka godzin na Krytej Pływalni w Bochni odbędzie się V MEMORIAŁ PŁYWACKI IM. JANA KOTA. Zawody, na które zgłosiło się już ponad 300 zawodników i zawodniczek, zostaną rozegrane w różnych kategoriach wiekowych, różnymi stylami pływackimi i na różnych dystansach.

środa 29 października 2008 11:39:01

Kolejne udane występy bocheńskich judoków

W ostatnią sobotę - 25 października - judocy MOSiR-u Bochnia i uczniowie klas sportowych z PSP Nr 2 startowali w Śląskiej Lidze Szkolnej, która odbyła się w Mysłowicach. W zawodach uczestniczyło ponad 200 zawodników i zawodniczek m. in. z Gliwic, Bielska-Białej, Krakowa, Zabrza, Mysłowic i Bochni.

wtorek 28 października 2008 11:28:31

Zakończenie rozgrywek Małopolskiej Ligi Trampkarzy

Trampkarze starsi i młodsi w niedzielę 26 października rozegrali ostatnie mecze rundy jesiennej w ramach ligi małopolskiej. Na stadionie MOSiR-u gościli drużynę KS Glinik Karpatia Gorlice.

poniedziałek 27 października 2008 03:27:52

IV liga piłkarska: kolejny remis BKS-u

W 15 kolejce spotkań Bocheński Klub Sportowy podejmował na własnym stadionie drużynę Polana Żabno. Mecz zakończył remisem 1:1 (0:1). W 38 minucie mimo przewagi drużyny miejscowych pierwszą bramkę zdobyli goście.

poniedziałek 27 października 2008 02:04:15

Contimax-MOSiR Bochnia pokonał niepokonanego

W sobotę 25 października siatkarze Contimax-MOSiR Bochnia na własnym parkiecie gościli niezwyciężoną do tej pory drużynę Kłos Olkusz. Biorący udział w rozgrywkach III ligi siatkarzy zespół przeciwników do tej pory wydawał się być niepokonanym. W tym sezonie nie przegrał bowiem ani jednego meczu.

poniedziałek 27 października 2008 02:01:22

Trampkarze ZS Nr 2 w Bochni najlepsi w powiecie!

Siedem reprezentacji szkół średnich wzięło udział w piątkowych (24 października) Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Chłopców. 112 piłkarzy walczyło dzielnie na murawie w Chodenicach i na boisku w Smykowie.

niedziela 26 października 2008 06:53:04

Podziemne strzelanie z Renatą Mauer

Przez oba weekendowe dni (25 i 26 października) w komorach bocheńskiej Kopalni Soli trwały II Ogólnopolskie Podziemne Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej, w których udział wzięło 65 zawodników z 20 klubów strzeleckich, w tym kilka znakomitości.