Bochnia wydarzenia

wtorek 12 marca 2019 19:41:58

Jeżdżąc po Bochni zapomnij o rutynieJeżdżąc po Bochni  zapomnij o rutynie

Władze Miasta wprowadzają nowe oznakowania drogowe na terenie Bochni. Mają one pomóc zwłaszcza kierowcom pojazdów ciężkich i wysokich.

Zamontowano już: 

- na każdym z wlotów ronda przy ul. Karosek znaki informujące o skrajni wiaduktu nad ulicą Wodociągową – znakowanie wprowadzono już na wysokości ronda, gdyż jadące samochody ciężarowe po wjechaniu w ulicę Wodociągową nie są w stanie zawrócić bez spowodowania szkód,
- oznakowano wjazd w ulicę Wodociągową dodatkową tablicą odblaskową,
- oznakowano wjazd w ulicę Podedworze w kierunku wiaduktu dodatkową tablicą.

Zmiany oznakowania potrwają do 31 maja tego roku. Władze miasta proszą o cierpliwość i uważne śledzenie nowego oznakowania, a także – stosowanie się do niego.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Do urzedasow

2019-03-12 19:56:35
Jeszcze takie powinno być na nowym rondzie kn-ki bo w prawo i w lewo droga bez przejazdu tzw.''slepa'' i to powinno być widoczne od dołu i od osiedla bo nie tutejsi zapedzaja się całe 250 metrów i koniec drogi skarpa
REKLAMA