Bochnia wydarzenia

wtorek 27 listopada 2018 19:28:07

Pływalnia: XIV gwiazdka dla dzieciPływalnia: XIV gwiazdka dla dzieci

Nasza pływalnia oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają do wzięciaudziału w XIV świątecznej akcji charytatywnej pod patronatem Burmistrza MiastaBochnia “Niech dla wszystkich dzieci zaświeci świąteczna gwiazdka.”

Wszystkich, którzy chcą przyłączyć się do naszej akcji prosimy o składaniezabawek, pluszaków, artykułów papierniczych, książek itp. do specjalnie w tymcelu wystawionego pojemnika znajdującego się w holu głównym bocheńskiejpływalni, w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjalnych i średnich, atakże w głównej siedzibie biblioteki oraz w jej filiach przy ul. WojskaPolskiego, Brzeźnickiej i Legionów Polskich.

Zbiórka będzie trwać od 1 do 18 grudnia br., a zebrane rzeczy zostaną przekazanetym dzieciom z rodzin będących pod opieką MOPS, dla których okres świąt niezawsze jest czasem radości.

Partnerem akcji jest bocheńskie Studio Promocji i Reklamy AKCES

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA