Bochnia wydarzenia

piątek 02 listopada 2012 09:12:27

Poseł Ziobro: Solidarna Polska niesie nową jakość Poseł Ziobro: Solidarna Polska niesie nową jakość

Jan Ziobro - Poseł na Sejm RP VII kadencji. Pochodzi z Wieliczki. W wyborach do sejmu otrzymał ponad 9 tys. głosów. Swoim wynikiem wywołał zamieszanie w kręgach politycznych, został czarnym koniem wyborów a zarazem co najważniejsze stał się najmłodszym posłem w historii RP. Jan Ziobro jest członkiem Komisji Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki, oraz Komisji Regulaminowej i Spraw Poselskich.


Poniżej mogą się Państwo zapoznać z działalnością poselską Jana Ziobry.

Mija rok od wyborów parlamentarnych, jak pan ocenia ten pierwszy rok pracy w sejmie?

Witam serdecznie, był to bardzo pracowity rok - zgłosiłem ponad 170 interpelacji, ponad 20 zapytań, zabierałem ponad 55 razy głos z mównicy, odbyłem wiele ważnych spotkań, odbyłem wiele dyżurów, starałem się pomóc wszystkim osobom, które do mnie się zgłaszały z prośbą o pomoc.

Jak na posła będącego dopiero pierwszą kadencję jest pan aktywnym posłem. Czy przez to udało się rozwiązać jakieś lokalne problemy?
Udało rozwiązać się wiele indywidualnych problemów poszczególnych osób dzięki darmowej pomocy prawnej, jaką otrzymali w moich biurach, chciałbym również z tego miejsca zachęcić do odwiedzania moich biur w Bochni, Wieliczce i Niepołomicach, gdzie są udzielane darmowe porady prawne.

Solidarna Polska to nowa partia w polskim parlamencie. Czy w naszym okręgu udało zbudować się jej struktury? Gdzie można znaleźć biura państwa partii?
Solidarna Polska to młoda partia na scenie politycznej, która niesie nową jakość oraz nową nadzieję dla naszego kraju. Nasze struktury w regionie są bardzo prężne i zmobilizowane do działania, zapraszam do swoich biur w Bochni ul. Kazimierza Wielkiego 25, Wieliczka ul. Limanowskiego 13, Niepołomice ul Rynek 13 A.

Z jakimi problemami trafiają mieszkańcy z naszego regionu?
Problemów jest zbyt wiele. by je tu wszystkie wymienić. Wiele osób skarży się na działalność niektórych samorządów albo jej brak w pewnych kwestiach, wiele osób trafia do nas z problemami indywidualnymi

Jest pan nie tylko posłem, ale również szefem młodzieżówki SP. Jak zachęciłby pan osoby do wstąpienia do Klubu Młodych SP?
Solidarna Polska to partia dla ludzi młodych i budowana z myślą o ludziach młodych. Chcemy stworzyć partię oraz młodzieżówkę, która będzie przyjazna dla ludzi młodych, która będzie ich zachęcać do bardzo dużej aktywności, oraz w której te osoby będą mogły czuć się spełnione i będą wiedziały, że są częścią, a nie tylko dodatkiem, jak to czasem bywa w innych partiach.

Jakie są pana dalsze plany dotyczącej tej kadencji?
Chcę być dalej jednym z najaktywniejszych posłów w Małopolsce, chcę dalej pomagać ludziom z naszego regionu, rozwiązywać ich problemy, chcę również działać na rzecz rozwoju naszego regionu, będę opowiadał się za budową nowej linii kolejowej Podłęże-Piekiełko, może to być jedna z ważniejszych inwestycji w Małopolsce.

(Tekst sponsorowany)

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

grzesiek

2012-11-02 09:23:15
obywatel ziobro zostal przez przypadek poslem tylko i wylacznie dlatego bo nazywa sie tak samo jak byla gwiazda PIS-u. historia zna juz takie przypadki np brzeski byly posel - tez zostal przez przypadek bo nazywa sie tak samo jak byla gwiazda AWS z debicy
Czy to prawica?

2012-11-02 10:19:51
Poseł Jan Ziobro należy do tych posłów którzy mają problemy ze swoją tożsamością. Dlatego często to co mówią jest co najmniej dziwne. W większości to nic innego niż tani populizm i szkodliwe poglądy na gospodarkę. Weźmy kilka przykładów. Czytam w programie: Będę głosował za podwyżką emerytur i rent. Szanowny Panie Pośle – ZUS jest bankrutem i wszystko co wypłaca to są pożyczane pieniądze albo w bankach albo od obecnie pracujących. Mówienie, że się podwyższy emerytury znaczy tyle, że się chce podnieść jeszcze podatki. To jest czysty socjalizm i zabójcze działanie dla gospodarki i dla ludzi. Drugi kwiatuszek: Będę wspierał inicjatywę zlikwidowania tzw. umów śmieciowych. Szanowny Panie Pośle. Takie działanie są wysoce szkodliwe dla rynku pracy. Dzięki umowom śmieciowym niektórzy ludzie jeszcze w ogólne mają jakaś pracę. Czy Pan myśli, że jak się je zlikwiduje to pracodawcy dalej będą te umowy podpisywać tylko, że ze składkami na ZUS? Jeśli Pan tak sądzi to jest Pan w błędzie, a takie poglądy są po prostu szkodliwe. Zamiast zacząć płacić na ZUS pracodawca rozwiąże umowę i zwolni te osoby. Zatrudni je najwyżej na czarno. I na koniec. Proszę nie pisać, że Solidarna Polska to jakaś prawica. Będzie może nowa jakość ale na lewicy. I proszę nie ingerować w rodziny. Najlepiej im się wiedzie jak nikt się do nich nie wtrąca. Wystarczy wprowadzić wolny rynek i oddać ludziom kradzione pieniądze a rodziny już sobie poradzą. Bez „pomocy” polityków, zwłaszcza lewicowych.
Jaka prawica ?

2012-11-02 10:51:01
Szkoda, że nie ma w Pana ulotce słowa o ochronie polskiej tradycji i moralnych norm wobec inwazji europejskiego prawa i neopogańskich obyczajów. Nie zauważa Pan wartości chrześcijańskich i patriotycznych.
Pit

2012-11-02 11:05:14
p. Ziobro to człowiek który dzięki PiS jest Posłem nigdy by tego nie osiągnął jakby nie poprzednia partia a on zamiast wdzięczności do wyborców i PiS to zdradza go. Jak dla mnie jest to osoba przegrana (jedno kadencyjna)
ziobro

2012-11-02 20:49:41
Ten Ziobro Jan jest typowym przykładem omyłki wyborczej. Ziobro Zbigniew i jego moherowe fanki spowodowali, że KAŻDY koleś o nazwisku Ziobro wszedłby do Sejmu- gdyby tylko kandydował. Pan poseł powinien jeździć z odczytem pt."Jak zrobić w konia wyborcę przy wyborach - przypadki głośnych omyłek wyborczych". JA PAMIĘTAM, ŻE JEDEN Z KANDYDATÓW Z TARNOWA ZMIENIŁ SOBIE NAZWISKO NA NAZWISKO ÓWCZESNEGO BISKUPA TARNOWSKIEGO. I CHOĆ MAŁO BRAKOWAŁO - POSŁEM JEDNAK NIE ZOSTAŁ. Niech lepiej Jasiek Z. powie, który PISowiec z Wieliczki wymyślił numer z umieszczeniem go na na liście wyborczej. Wieść gminna mówi że to pan Zarębski - b. dyr. Kopalni Soli, żeby się odgryźć POplatfusom za wyrzucenie go z tej funkcji.
ale jaja

2012-11-02 21:02:18
ale jaja, ja też o tym słyszałem. pamiętam że w bochni wybrano na posła janusza brzeskiego bo w dębicy kandydował popularny andrzej brzeski. obaj zostali posłami z aws. ciekawe czy janusz przynajmniej postawił wódkę andrzejowi. teraz trzeba szukać nowych kaczyńskich, albo tusków , z tym że za pół roku nazwisko tusk może wywoływać skrajną agresję wyborców. pawlaki już dzisiaj są bez szans... tak samo jak goście o nazwisku rydzyk i dziwisz.
marek x

2012-11-03 00:57:48
Widzę że wzmożona krytyka na posła tu jest, ja bym dał mu się wykazać a nie od razu najeżdzać na młodego człowieka, w sejmie występuje wiele osób o tym samy nazwisku
Balo

2012-11-03 01:00:54
Równiż zgadzam sie z poprzednikiem zobaczmy co ten młody człowiek pokaże może będzie lepszy od zbyńka, Według mnie osoby które i tak znajdują się na listach np PIS kto zna posła Bernackiego ??? Ja go na oczy nie widzałem ani nie słyszałem dostał jedynkę za układy z Prezesem a taki z niego poseł jak ze mnie Policjant
Maria s

2012-11-03 01:04:51
Poznałam naszego młodego posła i w przeciwieństwie do innych posłów z naszego okręgu jemu naprawdę chce się pomagać ludziom i robić coś dla regionu. Tak dalej panie JANKU !!!!!
Witek

2012-11-03 09:50:40
LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ, JA OSOBIŚCIE CZEKAŁEM NA TAKĄ PARTIĘ JAK SOLIDARNA POLSKA. PIS I PO MIELI SWOJĄ OKAZJĘ NIC NIE ZROBILI . KACZYŃSKI CO CHWILĘ POKAZUJĘ SWOJĄ TWARZ JEST PROWOKOWANY JAK DZIECKI. MIAŁEM OKAZJĘ JUŻ POZNAĆ NASZEGO MŁODEGO POSŁA WIDAĆ ŻE NAPRAWDĘ CHCE MU SIĘ PRACOWAĆ.
jeszcze 3 lata i pośredniak

2012-11-03 12:11:15
Poseł Ziobro wkręcony na listę przez senatora Klimę,który wiedział, że takie nazwisko (jest to nie etyczne)może spowodować że młodzieniaszek pociągnie listę..Osobiście nic do niego nie miałem ale jak zaczął krytykować Burmistrza Niepołomice stwierdziłem, że "koledze" się w głowie poprzewracało..
do "pośredniaka"

2012-11-03 13:12:04
Tak to jest, że delegaci są od tego aby patrzeć władzy wykonawczej na ręce i krytykować. Brawo Pośle Ziobro !
Wam ../

2012-11-05 14:12:09
Wam nikt nie odpowiada . żałośnicy !!! Pytam czy znasz osobiście Pana Posla ? nie? To dlaczego nie idziesz do biura Pana Posła w Bochni na ul. Kazimierza Wl. , to człowiek młody prężny i taki , który chce pomóc każdemu . Bardzo przystępny i otwarty na potrzeby i problemy zwykłych ludzi . Ludzie na miłość boską , nie niszczmy każdego tylko dlatego ,ze chcemy niszczyć . Nic Wam sie nie podoba , tak nie można , trzeba dać szansę takim młodym ludziom , a nie gasić ich zapału do pracy . Chcecie zmian ? to trzeba dać się im wykazać . Masz problem , może z samym sobą / sądząc po komentarzach/ idź do biura Pana Posła , pomaga wielu ludziom .
trt

2012-11-05 16:50:32
heh widzę ze fun club wzajemnej adoracji SP rośnie w siłę. Żenada jedni i Ci sami komentarze piszą (chwalebne) Ciekawe co p. Ziobro junior zrobi dla miasta Bochnia? bo z tego co słychać to pustkami świeci jego biuro i nic po za tym.
Marian w

2012-11-06 13:37:45
zapraszam do biura posła. Blem u niego dostałem pomoc. Prawna, dostałem to co chciałem, zamiast wygadywac ze nikt tam nie chodzi. To proszę. Iść zobaczyć. A nie gadać głupoty przez internet. To każdy. Jest. Mądry i pisze co chce a twarzą w twarz to jest mieszka
Marek

2012-11-06 13:42:03
Tzn. Ze jeśli Ktoś Krytykuje Burmistrza. W którego to gminie Wkracza CBA, a finanse.Gminy są na skraju bankructwa. To znaczy ze ma Coś nie tak w głowie, tzn ze według tego kogoś. Ponad 70 %mieszkancow gminy ma coś z głowa według Tego barana.Co tak napisał. Brawo dla posła mówi to co myśli nie boi się
lancel sac

2013-11-19 02:46:25
Thumbs up for including
REKLAMA