Bochnia wydarzenia

piątek 03 maja 2019 11:38:52

Spotkanie z Konradem BerkowiczemSpotkanie z Konradem Berkowiczem

W poniedziałek 6 maja odbędzie się spotkanie z Konradem Berkowiczem, młodym politykiem zaproszonym do Bochni przez środowiska prawicowe i patriotyczne. W zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego Konrad Berkowicz jest kandydatem na europosła z województwa małopolskiego i świętokrzyskiego z ramienia powstałego w styczniu tego roku ugrupowania propolskiego pod nazwą: Konfederacja KORWiN, Braun, Liroy, Narodowcy.

 

Konrad Berkowicz z wykształcenia jest informatykiem. Ukończył studia wyższe na tym kierunku na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Elektroniki i Informatyki. Współpracował z Uczelnianym Centrum Informatyki AGH. Studiował także filozofię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ukończył z wyróżnieniem.

Pracę zawodową rozpoczął w dużej europejskiej korporacji informatycznej oraz w polsko-holenderskiej agencji interaktywnej oraz w największej w Europie agencji marketingu internetowego. Pracował także w amerykańskiej korporacji zajmującej się dziedziną IT.

Działa politycznie od 2005 roku i od początku w formacji Janusza Korwin-Mikkego.

Był wiceprezesem Nowej Prawicy. W ostatnich wyborach do Europarlamentu zdobył ponad 23 000 głosów z drugiego miejsca na liście. W wyborach na prezydenta Krakowa w 2014 r. – 4,5 proc. poparcia. Jako kandydat na Radnego Miasta Krakowa, zdobył więcej głosów, niż ponad połowa obecnych Radnych.

Pełnił funkcję rzecznika Janusza Korwin-Mikkego w jego kampanii prezydenckiej oraz przewodniczył zespołowi kreatywnemu i zespołowi do spraw mediów społecznościowych podczas kampanii prezydenckiej.

Startując z pierwszego miejsca na liście w wyborach do Sejmu uzyskał w okręgu krakowskim ponad 22 000 głosów, uzyskując prawie 7 proc. poparcia i wyprzedzając kandydatów KUKIZ’15. Niestety – ze względu na niski wynik niektórych okręgów partia nie przekroczyła progu 5 proc. (4,75 proc.) i nie dostała się do parlamentu.

Obecnie jest kandydatem na europosła z Komitetu Wyborczego Wyborców Konfederacja Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy z województwa małopolskiego i świętokrzyskiego.

Pozycja nr 1, Lista nr 1, Okręg nr 10

Spotkanie odbędzie się w restauracji Cichutko, ul. Górska 1B - przy Placu Turka, o godz. 20.00

 

Tekst sponsorowany

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ted

2019-05-03 12:00:52
He, he... Sakiewicz i Macierewicz dostają wścieku tyłka i ślinotoku jak o nich słyszą. Nie wiedzą jak ich zdyskredytować więc gadają, że to ruscy agenci... Stała i wyświechtana śpiewaka PiSu na przeciwników politycznych. Podczas gdy sami są ruskimi, żydowskimi, amerykańskimi czy cholera wie jeszcze jakimi agentami. Zabawne jak PiS dostaje gęsiej skórki gdy widzi, że ich monopol na patriotyzm jest tylko dla mało ogarniętych jaskiniowców.
REKLAMA