Bochnia wydarzenia

piątek 19 października 2018 21:22:05

Co Krzysztof Kokoszka zaproponował w ChodenicachCo Krzysztof Kokoszka zaproponował w Chodenicach

Na dzisiejszej konferencji prasowej Krzysztof Kokoszka, kandydat na Burmistrza Miasta Bochnia wraz z kandydatami do Rady Miasta Bochnia przybliżył postulaty programowe dla mieszkańców Bochni, w tym zamieszkałych na osiedlu Chodenice. Za konieczne uznał utworzenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego na bazie terenów miejskich w Chodenicach, skomunikowanie terenów planowanego kompleksu z centrum miasta oraz rozbudowę infrastruktury miejskiej w tej części miasta.

piątek 19 października 2018 20:11:54

Promocja Bochni na World Travel Show 2018Promocja Bochni na World Travel Show 2018

Udział w III edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show daje możliwość poznania najciekawszych destynacji turystycznych, atrakcji kulinarnych i degustacji potraw, pokazów strojów narodowych, sztuk walki, tradycyjnych tańców. Te wyjątkowe targi umożliwią błyskawiczną „podróż” dookoła świata w samym sercu Europy – w PTAK WARSAW EXPO  w podwarszawskim Nadarzynie.

piątek 19 października 2018 19:53:04

Renowacja kapliczki przy ProszowskiejRenowacja kapliczki przy Proszowskiej

Za cenę 60 500 zł odnowiono XIX - wieczną kapliczkę Matki Bożej z Dzieciątkiem przy ulicy Proszowskiej w Bochni. Obiór miał miejsce 17 października.

piątek 19 października 2018 11:23:26

Puszczają nerwyPuszczają nerwy

Dzisiejsza noc obfitowała w działania, które wpisują się w tzw. brudną kampanię wyborczą. Spora cześć plakatów wzdłuż ul. Kazimierza i ul. Brodzińskiego została zamalowana. Dopisano też wulgarne wyrazy.

piątek 19 października 2018 00:24:45

Artur Gondek - Jest nowy patron bocheńskich inwestycjiArtur Gondek - Jest nowy patron bocheńskich inwestycji

Ulica Korty, to miejsce, o którym włodarze miasta na czele z burmistrzem miasta zapomnieli, gdyż mieszkańcy od 28 miesięcy nie mogą doprosić się o jej naprawienie. Inaczej sprawa wygląda w przypadku drogi w sąsiedztwie Pana burmistrza, na którą przeznaczone zostało 3 mln złotych. Właśnie o tych zadziwiających rzeczach mówił dziś Artur Gondek – kandydat na burmistrza Bochni.

czwartek 18 października 2018 22:45:28

Kandydaci na burmistrza Bochni debatowaliKandydaci na burmistrza Bochni debatowali

Nie obfitowała w fajerwerki wczorajsza debata trzech kandydatów na burmistrza Bochni. Trzech, gdyż Krzysztof Kokoszka nieoczekiwanie został wezwany do Warszawy przez czynniki rządowe w tym samym czasie.

czwartek 18 października 2018 20:11:17

To już ostatnia sesja Rady Miasta tej kadencjiTo już ostatnia sesja Rady Miasta tej kadencji

18 października w sali narad Urzędu Miasta odbyła się ostatnia sesja Rady Miasta Bochnia kadencji 2014-2018.Oprócz programowych punktów podczas posiedzenia dokonano podsumowań czteroletniej pracy Rady, a na zakończenie był czas na wzajemne podziękowania.

środa 17 października 2018 22:06:22

Łącznik autostradowy przestaje być widmemŁącznik autostradowy przestaje być widmem

Dziś o godzinie 10 rano Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg na budowę pierwszego odcinka tzw. łącznika autostradowego. Wygrana firma powinna w ciągu 18 miesięcy wybudować tę część łącznika (od autostrady do ul. Krzeczowskiej).

poniedziałek 15 października 2018 20:24:16

Dzień Edukacji Narodowej w SP nr 7Dzień Edukacji Narodowej w SP nr 7

Dzisiaj w SP nr 7 odbyły się uroczyste obchody z okazji Dnia Nauczyciela. W trakcie wydarzenia burmistrz Stefan Kolawiński przyznał nagrody dla najlepszych nauczycieli z całego miasta oraz stypendia dla wyróżniających się uczniów.

niedziela 14 października 2018 21:01:06

Premier Morawiecki na bocheńskim RynkuPremier Morawiecki na bocheńskim Rynku

Dziś na bocheńskim Rynku gościł premier Mateusz Morawiecki. Przybył by wesprzeć kampanię kandydata lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości Krzysztofa Kokoszki oraz propagować i zachwalać działalność partii Jarosława Kaczyńskiego. Premier wygłosił również mowę propagandową do zebranych na rynku Bochnian dając do zrozumienia jednocześnie, że jeśli nie wygra kandydat Prawa i Sprawiedliwości sprawa łącznika może nie być szybko załatwiona.

REKLAMA