Bochnia wydarzenia

piątek 08 marca 2019 19:51:32

Ulica Górska będzie przebudowanaUlica Górska będzie przebudowana

W Urzędzie Miasta podpisano umowę na przebudowę ul Górskiej. W wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego z dnia 21.02.2019 r.   podpisano umowę  z konsorcjum firm; ”Budownictwo i Nieruchomości Broszkiewicz Przemysław ul. Brodzińskiego 68 i PBC Polska Spółka z o.o. spółka komandytowa ul Brodzińskiego 68” na przebudowę ul. Górskiej w km 0+000 (skrzyżowanie z ul. Andrusikiewicza) do 0+151,96 (przy potoku Babica).

Wartość umowy to prawie milion złotych, teren został już przekazany Wykonawcy. Roboty powinny się zakończyć do 16 września bieżącego roku. Przebudowa poszerzy jezdnię do 4,5 m, wzmocni jej konstrukcję i zapewni właściwe odprowadzenie wód opadowych. W ramach tego zadania zostanie także wykonany ciąg pieszego, wymiana urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz przebudowa branż towarzyszących.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

mieszkaniec

2019-03-09 09:00:36
Szkoda, że nie znalazła się ,,mądra głowa;; która by pomyślała o zmniejszeniu spadku podłużnego . A tak to mamy dalej stromiznę, nie do pokonania w zimie i nie tylko !!!
REKLAMA