Bochnia wydarzenia

środa 20 marca 2019 20:10:27

Uporczywy hazardUporczywy hazard

14 marca funkcjonariusze Wydziału dw z PG wraz z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno Skarbowego w Krakowie przeprowadzili ponowną kontrolę w jednym  z lokali w Bochni, gdzie w lutym ujawniono 4 nielegalne automaty do gier.

Jak się okazało w lokalu znajdowały się trzy urządzenia do gier FUTURA, automaty do gier były włączone do zasilania i udostępnione klientom.  W wyniku przeprowadzonej kontroli ustalono, że na automatach w istocie są gry hazardowe.

W związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami i podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 107 kks, po zakończeniu czynności automaty do gier zabezpieczono i przekazano funkcjonariuszom Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie, którzy prowadzić będą dalsze postępowanie w tej sprawie.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA