Bochnia wydarzenia

środa 23 stycznia 2019 00:25:38

Wielki remont Floris "S".Wielki remont Floris "S".

100 lat Społem Bochnia

Społem Bochnia kończy w tym roku 100 lat! Plan obchodów nie został jeszcze ujawniony ale jak zapewnia zarząd firmy stanie się to już wkrótce. To co zostało ujawnione do tej pory to fakt, że jednym z elementów obchodów będzie szereg remontów sklepów sieci Społem w Bochni.

 

Jak informuje zarząd firmy pierwszy obiekt, który przejdzie gruntowną zmianę to Floris „S” na ulicy Pułaskiego 4. Sam budynek powstał w 1975 roku i na stałe wpisał się w krajobraz miejski Bochni, a Floris jest miejscem, w którym zakupy robi wielu mieszkańców Bochni (niektórzy od samego otwarcia sklepu!). Remont obejmie prawie 650 m2 powierzchni, wliczając elewację, dach i całe wnętrze. Rozpoczęcie prac jest zaplanowane na pierwsze półrocze tego roku, natomiast zakończenie na koniec wakacji. By choć w minimalnym stopniu, zrekompensować Klientom szereg niedogodności związanych z remontem, Społem poszukuje alternatywy do sprzedaży produktów własnych w okolicy. O rozwoju sprawy i planowanej dacie rozpoczęcia prac, informacje zostaną podane w najbliższym czasie.

 

społem 2.jpg

spolem zdjęcie 2.jpg

spolem zdjęcie 3.jpg

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA