Bochnia wydarzenia

piątek 21 grudnia 2018 18:57:01

Wyrok dla nożownika z Solnej GóryWyrok dla nożownika z Solnej Góry

Osądzono sprawcę zabójstwa, które przeszło rok temu miało miejsce na ulicy Solna Góra w Bochni. Oskarżony w chwili zdarzenia miał siedemnaście lat. Dorosłe życie zaczyna od wyroku 10 lat pozbawienia wolności.

Była to klasyczna bójka o dziewczynę, która mogłaby się skończyć paroma siniakami. Odrzucony konkurent miał jednak przy sobie nóż. Uderzył aż siedem razy. Rannego chłopaka przyjaciele natychmiast odwieźli samochodem do szpitala w Bochni. Jednak nie udało się go uratować.

10 lat za zabójstwo to stosunkowo łagodny wyrok. Sędzia wziął jednak pod uwagę młody wiek oskarżonego, jego niekaralność, a także to, że działał w afekcie. Nie bez znaczenia był też szczery żal chłopaka za swój czyn i prośba o wybaczenie do rodziców ofiary. A także okoliczność, że to agresja ofiary  dała początek całemu zdarzeniu.  

Wyrok jest nieprawomocny.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA