Wywiady

czwartek 15 grudnia 2016 09:13:26

Pod jego skrzydłami wyrosły mistrzynie krajuPod jego skrzydłami wyrosły mistrzynie kraju

Asp. sztab. Grzegorz Maj, na co dzień policjant Komendy Powiatowej Policji w Bochni, w październiku tego roku, jako trener dwóch zawodniczek T.S. MOSiR Bochnia, osiągnął wielki sukces, prowadząc swoje zawodniczki do tytułu mistrzyń Polski młodziczek i młodzików w judo. Zawody odbyły się w Opolu, gdzie trenowane przez Grzegorza Oliwia Wątorek i Wiktoria Żabczyńska zdobyły mistrzostwo w swoich kategoriach wagowych.

sobota 09 lipca 2016 00:52:29

Radny Marek Gruca - dlaczego zagłosował inaczej niż klub?Radny Marek Gruca - dlaczego zagłosował inaczej niż klub?

Ostatnia sesja Rady Miasta przyniosła dość zaskakujące wydarzenie. Po raz pierwszy w historii burmistrz miasta nie otrzymał aprobaty radnych w sprawie udzielenia absolutorium. Przeciwny był m.in. klub Prawa i Sprawiedliwości, którego radni głosowali przeciw zgodzie na absolutorium. Jedynym radnym tego klubu, który nie podzielił opinii kolegów, był Marek Gruca.

środa 02 marca 2016 08:59:52

Funkcję się pełni, a człowiekiem jest się całe życieFunkcję się pełni, a człowiekiem jest się całe życie

Czas Bocheński: - Panie prezesie, pan  jeszcze nie przejął swoich obowiązków?
Zbigniew Rojek: - Nie, swoje obowiązki mam przejąć od 1 marca (wywiad został przeprowadzony jeszcze w lutym - przyp. red.)

sobota 04 kwietnia 2015 23:49:28

Wielkanocny uśmiech polskich dzieci na LitwieWielkanocny uśmiech polskich dzieci na Litwie

- Nasz pobyt u Polaków na Litwie dobiegł końca, zostało nam tylko do wykonania ostanie zadanie, już tu w Bochni – powiedział w wywiadzie dla naszego portalu pan Stanisław Dębosz po powrocie z kolejnego przedsięwzięcia charytatywnego. - Poproszono nas, abyśmy w imieniu wszystkich obdarowanych przekazali podziękowania oraz życzenia świąteczne wszystkim, którzy okazali się tak hojni - co niniejszym staramy się uczynić.

wtorek 20 stycznia 2015 11:37:45

Wywiad z Andrzejem Dudą. Tylko u nas!Wywiad z Andrzejem Dudą. Tylko u nas!

Po niedzielnym spotkaniu z Andrzejem Dudą poprosiliśmy jeszcze, bardzo zmęczonego po długim dniu kandydata na prezydenta RP, o krotką rozmowę.

niedziela 11 maja 2014 01:26:02

Wzrasta liczba przestępstw młodocianych w powiecieWzrasta liczba przestępstw młodocianych w powiecie

Wielu bocheńskich licealistów zamierza studiować prawo,  marzy o wykonywaniu zawodów prawniczych. Sędzia Piotr Sajdera w wywiadzie udzielonym uczniom klasy dziennikarskiej II LO przybliżył prawdziwy obraz pracy sędziego polskiego sądu. Spotkanie zorganizowała Wiktoria Stachoń.

wtorek 29 kwietnia 2014 00:00:20

Jan Balicki: pomyślmy o bibliotece na Pl. Bolesława WstydliwegoJan Balicki: pomyślmy o bibliotece na Pl. Bolesława Wstydliwego

W czwartek 24 kwietnia jednym z punktów obrad Rady Miasta był temat rewitalizacji Bochni z uwzględnieniem terenów pokopalnianych. O dziwo, praktycznie jedynym, który poruszył ten temat, był radny z klubu Prawa i Sprawiedliwości Jan Balicki, który zaprezentował nieszablonową, ciekawą koncepcję budowy nowego gmachu biblioteki publicznej na Placu Bolesława Wstydliwego (dla słabo znających Bochnię - teren powyżej przychodni zdrowia przy ul. Floris).

czwartek 24 kwietnia 2014 23:23:49

Ewa Drzyzga spotkała się z młodzieżą II LOEwa Drzyzga spotkała się z młodzieżą II LO

Ewa Drzyzga - trzykrotna laureatka Telekamery, nagrodzona statuetką Wiktora w kategorii "osobowość telewizyjna", uhonorowana Złotą Telekamerą - spotkała się z uczniami II LO.

czwartek 18 lipca 2013 16:13:33

Jarosław Kycia: urodziłem się w tym szpitalu  Jarosław Kycia: urodziłem się w tym szpitalu  

Jarosław Kycia, od ośmiu miesięcy dyrektor Powiatowego Szpitala w Bochni, po raz pierwszy zdecydował się na udzielenie wywiadu mediom.

wtorek 25 grudnia 2012 13:19:42

13 wyjazdów na Litwę13 wyjazdów na Litwę

O ludziach z pasją pomagania drugiemu człowiekowi można pisać długo. Spalają się dla innych, nie licząc na poklask, często nawet stojąc w cieniu. O panu Stanisławie zrobilo się głośno po Bocheńskim Dniu Świętego Mikołaja, gdy został poproszony o opowiedzenie o swej akcji pomocy Polakom na Litwie. Poprosiliśmy go o podsumowanie swej półtorarocznej działalności, która juz przynosi piękne owoce.

  1 2 3  Starsze » 

REKLAMA