Twój Poradnik

środa 22 marca 2017 15:05:14

Większość z nas o tym zapomina, Większość z nas o tym zapomina,

Jak często pozwalasz sobie na prawdziwy odpoczynek i relaks? Pewnie, jak większość z nas, tłumaczysz się brakiem czasu i mnóstwem codziennych obowiązków. Jednak brak chwili odprężenia, nie dbanie o właściwą regenerację ciała i umysłu, sprawiają, że jesteśmy na co dzień mniej wydajni, spada nasza koncentracja i zaczynamy mieć problemy ze zdrowiem. Jak zatem skutecznie się zregenerować, odpocząć i pozbyć całodniowego stresu?

czwartek 16 marca 2017 21:43:42

Drobne prace remontowe-jak przeprowadzić je samodzielnie? Drobne prace remontowe-jak przeprowadzić je samodzielnie?

Czasami w naszym domu pojawi się konieczność wykonania drobnych prac remontowo-budowlanych. Niemniej jednak, co ma zrobić ktoś, kto do tej pory niezbyt interesował się tego typu tematami i nie bardzo wie od czego zacząć? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek, dzięki którym proste prace, które nie wymagają wielkiej wiedzy, nie będą żadnym problemem.

poniedziałek 13 marca 2017 20:28:13

Czy billboardy reklamowe są jeszcze skuteczne? Czy billboardy reklamowe są jeszcze skuteczne? 

Od kilku lat rynek reklamowy przechodzi bardzo poważne zmiany, bowiem wiele sposobów na reklamę, które jeszcze kiedyś były skuteczne, dzisiaj się już nie sprawdza. Jak jednak jest z billboardami reklamowymi? Czy tutaj również nadchodzi koniec i niebawem wielkie tablice, które na co dzień mijamy staną się przeszłością?

piątek 10 marca 2017 19:45:39

Czeka Cię pierwsza w życiu podróż samolotem? Czeka Cię pierwsza w życiu podróż samolotem?

Podróż samolotem to dla wielu osób niemały stres. I nie chodzi tutaj tylko o nowicjuszy. Jednak to dla nich właśnie pierwszy lot i sama wizyta na lotnisku bywają szczególnie trudne. Na co zatem powinieneś zwrócić uwagę przed pierwszym lotem i o czym powinieneś pamiętać, aby ów stres ograniczyć? Podpowiadamy.

czwartek 02 marca 2017 14:45:00

Dlaczego dzierżawa kopiarek się opłaca? Dlaczego dzierżawa kopiarek się opłaca?

Niewątpliwe sprzęt biurowy jest w stanie pochłonąć sporą część budżetu każdej firmy. Jest to szczególnie ważne w przypadku młodych firm, które mają ograniczone zasoby finansowe i zależy im na tym, aby jak najbardziej ograniczać wszystkie koszty, przynajmniej na początku działalności. W jaki sposób można całkiem sporo zaoszczędzić na wynajmie kserokopiarek?

poniedziałek 27 lutego 2017 10:45:24

Aparat lingwalny

Urzekający uśmiech to nie tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia i prawidłowości narządu żucia. Krzywy zgryz czy nierówne zęby mogą przynieść problemy zdrowotne, m. in. osuwanie się dziąseł. Aparat lingwalny to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnego aparatu ortodontycznego. Ci, którzy potrzebują czegoś więcej niż zwykły aparat ortodontyczny, znajdą to w Krakowie.

Czytaj więcej... Komentarze (0)

poniedziałek 20 lutego 2017 12:45:52

Wypożyczalnie pojazdów - jak skutecznie mogą chronić swoje samochody?Wypożyczalnie pojazdów - jak skutecznie mogą chronić swoje samochody?

Na polskim rynku przybywa coraz więcej wypożyczalni samochodów. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ odkąd jest to usługa skierowana dla "każdego", a nie tylko zamożniejszej części społeczeństwa, to korzysta z niej wiele osób.

wtorek 14 lutego 2017 21:33:58

Tanie budowanie floty samochodowejTanie budowanie floty samochodowej

Na pewno rozwój firmy transportowej nie należy do zadań łatwych, ponieważ wymaga naprawdę sporych nakładów finansowych. Oczywiście olbrzymią część pieniędzy pochłaniają samochody dostawcze, które mają zarabiać na firmę. Trzeba również pomyśleć o działaniach marketingowych, czy też wypłatach dla ewentualnych pracowników. W takich sytuacjach bardzo dobrze sprawdzi się skorzystanie z wynajmu samochodów dostawczych.

piątek 03 lutego 2017 00:00:58

Już dziś pomyśl o szczupłej sylwetce przed urlopem! Już dziś pomyśl o szczupłej sylwetce przed urlopem!

Nie pozwól, by w tym roku lato Cię zaskoczyło! Początek roku to dobry czas, by rozpocząć przedurlopowy plan treningowy i zasadniczo zmodyfikować codzienną dietę. Jakich efektów możesz się spodziewać uczciwie podchodząc do tematu przygotowań ciała do lata? Zostaniesz królową plaży!

środa 01 lutego 2017 09:56:28

Wynajmujesz mieszkanie? Zarabiaj na studentach!Wynajmujesz mieszkanie? Zarabiaj na studentach!

Kupno mieszkania na wynajem to wciąż opłacalna inwestycja – w przeciągu ostatnich kilku lat podwoiła się w Polsce liczba osób, które je wynajmują. Jest to opłacalne przede wszystkim pod kątem wynajmu studentom - co trzeci wynajmowany lokal zamieszkiwany jest właśnie przez tę grupę. Gdzie kupić mieszkanie na wynajem i czym kierować się przy wyborze nieruchomości?

  1 2 3 4 5  Starsze » 

REKLAMA