Twój Poradnik

piątek 29 stycznia 2016 20:32:42

Funkcjonalna jadalnia w kilku krokach-jak ją urządzić?Funkcjonalna jadalnia w kilku krokach-jak ją urządzić?

Jadalnia to pomieszczenie, bez wątpienia, ważne w każdym domu.  Dlaczego? To właśnie tam spotykamy się przy wspólnym posiłku – z rodziną czy też przyjaciółmi. Jest to więc miejsce, dzięki któremu możemy na chwilę oderwać się od towarzyszącego nam na co dzień pośpiechu, by w spokoju i przyjemnej atmosferze kosztować pysznego obiadu czy kolacji.

wtorek 19 stycznia 2016 13:17:03

Jak motywować pracowników?Jak motywować pracowników?

Motywacja jest jednym z czynników, które sprawiają, że pracownik wykonuje swoje obowiązki z dokładnością i zaangażowaniem, co zaś przekłada się na efektywność jego pracy. Z kolei pracownik niewystarczająco zmotywowany wypełnia powierzone mu zadania niedbale i od niechcenia. Co więc zrobić, by skutecznie wzniecić w swoim podwładnym trwałą chęć do wykonywania zawodu?

sobota 16 stycznia 2016 14:47:50

Dziecięcy pokój – wyjątkowe wnętrzeDziecięcy pokój – wyjątkowe wnętrze

Jednym z najlepszych etapów oczekiwania na przyjście na świat naszego maleństwa jest urządzanie pokoiku dziecięcego. Oprócz uniwersalnego wyposażenia w postaci mebli musimy pamiętać również o istotnych elementach tworzących wyjątkowy nastrój.

poniedziałek 28 grudnia 2015 22:54:03

Pozbądź sie kompleksówPozbądź sie kompleksów

Idealna, zdrowa i świeża cera jest marzeniem każdej z nas. Jednak coraz większą uwagę do wyglądu cery przywiązują również mężczyźni. Niestety dzisiaj, praktycznie każdy z nas zmaga się z niedoskonałościami skóry. Trądzik, rozszerzone pory, zaskórniki czy nawet przebarwienia są meczącymi problemami, których ciężko się pozbyć. Nasz tryb życia, czynniki atmosferyczne lub problemy hormonalne powodują, że nasza skóra traci odpowiednie napięcie, gładkość i koloryt. Drobne problemy łatwiej jest rozwiązać przywracając odpowiednie nawilżenie skóry. Niestety zwalczenie trądziku nie jest już taką prostą sprawą…

czwartek 17 grudnia 2015 22:51:14

Twoja najlepsza wizytówkaTwoja najlepsza wizytówka

Przemyślane, ciekawe i zadbane wnętrze stanowi wizytówkę każdej dobrej Pani Domu. Dobrze wiemy, że zaniedbany dom może być przyczyną różnych chorób, rozwoju bakterii, a przez to może wpływać na zły nastrój jego mieszkańców. Wszyscy, przecież chcemy wracać do czystego, pachnącego i przytulnego domu. Zwłaszcza przed zbliżającymi się świętami już teraz warto zrobić porządki.

środa 16 grudnia 2015 21:03:13

Aeroalergeny-groźne dla zdrowiaAeroalergeny-groźne dla zdrowia

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wielką rolę pełni krystalicznie czyste powietrze w mieszkaniu czy biurze, wolne od uczulających i wywołujących groźne schorzenia alergenów. Kiedy jednak w domu pojawia się wilgoć, a naszemu dziecku dokuczają częste dolegliwości górnych dróg oddechowych – musimy błyskawicznie zareagować. Czym są aeroalergeny i jak się przed nimi bronić?

piątek 11 grudnia 2015 20:27:20

Balkon-mały ogródBalkon-mały ogród

Nie każdy z nas ma warunki do posiadania własnej działki, lub ogrodu na których mógłby hodować warzywa, owoce, czy kwiaty. Z pomocą przychodzą nam wtedy balkony, na których z minimalnym wysiłkiem, możemy stworzyć swój mały ogród.

piątek 11 grudnia 2015 19:19:36

Indiana Jones IbrahimovicIndiana Jones Ibrahimovic

Szwed Zlatan Ibrahimovic rozgrywa swój pierwszy sezon w barwach Czerwonych Diabłów. W czwartkowej rozgrywce na Old Trafford zdobył 3 bramki ustanawiając wynik meczu  1/16 finału Ligi Europejskiej z Saint-Etienne 3:0.

poniedziałek 26 października 2015 07:38:18

Chwilowa pomoc przy rozpoczęciu swojego biznesuChwilowa pomoc przy rozpoczęciu swojego biznesu

Różne są formy zarabiania na życie. Jedną z nich jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Taka forma zarobkowania mająca pewne minusy z całą pewnością jest jedną z najciekawszych form pracy. Poniżej postaramy się naświetlić co trzeba zrobić aby prowadzić swoją działalność oraz z jakimi radościami i trudnościami wiąże się posiadanie własnej firmy.

« Nowsze  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   

REKLAMA