Kategoria: Edukacja
Opublikowano: 2020-10-15 21:16:36 przez Czas2012

Nauczycielka z bocheńskiej szkoły z szansą na edukatora roku

Do 18 października trwa głosowanie w konkursie Edukator Roku 2020. O to prestiżowe wyróżnienie walczy Joanna Juszczyk ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Św. Barbary w Bochni, która znalazła się w czołówce kandydatów w kategorii Edukator Roku 2020: przedmioty humanistyczne.

Edukator Roku to ogólnopolski konkurs pod patronatem GovTech Polska, w którym nagradzani są najlepsi edukatorzy i nauczyciele, wybierani przez uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W tym roku nominacje przyznawane są aż w 7 kategoriach. Zgłoszenia i głosowanie odbywają się za pośrednictwem dedykowanej platformy edukatorroku.brainly.pl. Zgłaszanie kandydatów i głosowanie mają finał 18 października.

Zwycięzcy Edukatorzy otrzymają sprzęt elektroniczny, który pomoże im w codziennej pracy. Ponadto laureaci kategorii ekologia oraz rozwój kompetencji przyszłości otrzymają wsparcie merytoryczne od patronów każdej z kategorii: WWF i Fundacji Zwolnieni z Teorii. Nad głosowaniem czuwa Jury, które przyznaje wyróżnienia także dla uczniów. Dodatkową motywacją dla najbardziej aktywnych podczas głosowania szkół będą przewidziane nagrody - mierniki zanieczyszczenia powietrza, ufundowane przez Airly.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie https://edukatorroku.brainly.pl/regulamin/

Organizatorem konkursu Edukator Roku 2020 jest jak co roku Brainly - największa na świecie platforma online learning, skupiająca społeczność 250 milionów uczniów, rodziców i nauczycieli na całym świecie. Pomagająca w nauce z domu i problemach z zadaniami domowymi platforma zanotowała w tym roku rekordowy przyrost liczby użytkowników na całym świecie.