Kategoria: Wybory do Sejmu i Senatu
Opublikowano: 2023-09-03 21:42:36 przez Czas2012

Mariusz Zając kandydatem PiS do Sejmu z Bochni!

List do mieszkańców

Szanowni Państwo,

15 października zdecydujecie Państwo jaką Polskę chcecie wybrać. Żyjemy w czasach, w których podważane są wartości chrześcijańskie i nasza piękna, wielowiekowa tradycja. Istotnym czynnikiem do którego należy dążyć, jest samostanowienie narodów w ramach Unii Europejskiej oraz prawo do odrębności, własnej kultury i religii. Prawo i Sprawiedliwość poprzez swoje działania gwarantuje obronę interesów Polek i Polaków oraz dbałość o nasze wspólne dziedzictwo. Wybierzmy razem ten kierunek dla Polski.

W tych wyborach zdecydujemy również, kto będzie reprezentował nasz okręg wyborczy, a mówiąc konkretnie: Kto będzie dbał o zaspokojenie potrzeb Mieszkańców Ziemi Bocheńskiej, kto będzie walczył o realizację ważnych dla naszego regionu inwestycji. Nie dajcie się Państwo nabrać na puste obietnice osób, którzy próbują podpisać się pod sukcesami rządu Prawa i Sprawiedliwości. Nie marnujcie również głosów na osoby, które Bochnię i jej mieszkańców widują tylko okazjonalnie. Na kogo zatem głosować? Odpowiedź na to pytanie podsuwa Państwu Prawo i Sprawiedliwość, które wystawiło mnie na liście PiS na miejscu nr 15.

Stawiając krzyżyk przy nazwisku Mariusz Artur Zając dołączacie Państwo do grupy wyborców, którym zależy na dobru zarówno Ojczyzny w rozumieniu ogólnokrajowym, jak i małej Ojczyzny, w której żyjemy na co dzień. Moja wizja pełnienia mandatu posła na Sejm RP z okręgu wyborczego nr 15 opiera się na ścisłej współpracy zarówno z mieszkańcami, jak i z samorządowcami. Doskonale zresztą Państwo znacie moją determinację i chęć walki o Wasze interesy, które od lat reprezentuję, ciesząc się Waszym zaufaniem jako radny Rady Powiatu Bocheńskiego.

A zatem, napiszmy razem nowy rozdział historii polskiego parlamentaryzmu i idźmy wspólnie po zwycięstwo w jesiennych wyborach. Jeśli podzielacie Państwo wartości głoszone przez Prawo i Sprawiedliwość, zagłosujcie na listę PiS, miejsce 15.

Z wyrazami Szacunku
Mariusz Zając
Kandydat do Sejmu RP nr 15

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość