Kategoria: Wybory parlamentarne
Utworzono: 2019-09-28 22:05:45 przez Czas2012

Spotkanie przedwyborcze Mariusza Zająca

W Parku Rodzinym na Uzborni odbył się w sobotę (28.09) piknik przedwyborczy Mariusza Zająca, kandydata na posła z listy Prawa i Sprawiedliwości. Podczas spotkania kandydata poparł zarówno poseł prof. Włodzimierz Bernacki jak i wicemarszałek sejmu prof. Ryszrd Terlecki.

Spotkanie miało na celu bliższe przedstawienie kandydata do ław sejmowych jakim jest Marusz Zając, pełniący obecnie funkcję dyrektora basenu w Proszówkach oraz radnego powiatowego. Podczas przemówień kandydaci PiS nie tylko przedstawiali osobę kandydata i zachęcali do udziału w wyborach ale przybliżyli także znany już wszystkim program wyborczy, składjący się z wielu programów socjalnych. Najpopularniejsze z nich to oczywiście programy "plus". To co mogło jednak wprawić w lekką konsternację to słowa wicemarszałka Terleckiego, który podkreślał, że PiS dba o tradycję i kulturę i jak można wywnioskować także o pamięć historyczną. W kontekście wycofania się PiS z ustawy o IPN te słowa jednak trochę zadziwiały.

Głównym jednak akcentem spotkania było zachęcenie mieszkańców do głosowania na kandydata z Bochni, jakim jest Mariusz Zając. Prof. Bernacki podkreślił, że do tej pory pełnił tylko rolę "substytutu" gdyż sam nie pochodzi z Bochni a sprawami Bochni musiał się zajmować. Obecnie pojawia się szansa by miasto Bochnia miało swojego własnego przedstawiciela w szeregach posłów.

pw
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.


#JedziemyDalej
2019-09-29 03:57:18

Dobrze się dzieje, że kandydat z Bochni odważył się wyjść do ludzi. Nie zamknął się w budynku i zaprosił tylko „swoich”. To pierwszy taki przypadek, reszta kandydatów zamiast nagrywać głupkowate filmiki powinna się od Zająca uczyć kontaktu z wyborcom.

GG
2019-09-29 10:08:18

PiS rozdaje na prawo i lewo (napędzają inflację i produkują nierobów), a teraz straszy, że inni odbiorą. Taka fajna strategia na wybory :)

None
2019-09-29 10:14:57

Można się też zdziwić jak PiSowcy nazywają siebie "zjednoczoną prawicą". Z nich jest taka prawica jak koziej d... trąbka. Socjal jest jak za Gierka albo lepszy. Pederaści paradują po ulicach, Michnik, Hartman, Jony Daniels (jacyś obcy przybysze) i gwardia rozpychają się po salonach jak za PRL, a oni rządzą i mówią o sobie "prawica". Takie teksty tylko dla głupich...

None
2019-09-29 10:36:39

Po co iśc na wybory? Głosujesz na PO rządzą Niemcy. Głosujesz na PiS rządzą Żydzi. Głosujesz na SLD czy jak ich tam zwał rządzą kolesie z Moskwy. To po co iść na wybory? Nawet jak by Mariusz Zając wygrał to i tak będzie robił to co mu prezes zleci. A prezes włazi do tyłka Izraelowi.

none
2019-10-02 00:31:09

Ale Mariusz to człowiek z zasadami, i nie jest sterowny ani bierny. Warto dać mu szanse, zwłaszcza, że inni nie mają wielkich szans na wejscie do Sejmu w przeciwieństwie do Zająca.

None
2019-10-02 22:17:53

Taaaaaak.... Prezes każe Mariusz mu podskoczy. Już to widzę.

oddział zamknięty
2019-10-04 07:14:41

"Publiczna służba zdrowia w Polsce uchodzi za jedną z najlepszych w Europie" - Poseł Terlecki :) :)

Mickiewicz
2019-10-05 14:35:10

Żołnierzowi co grał zucha Wszystkich łaje i potrąca Świstnął szablą koło ucha Już z żołnierza masz... Mariusza.