Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2009-05-12 03:51:00 przez system

Basen i siłownia - nowa promocja

Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału we wspólnej akcji promocyjnej "basen i siłownia". Każdy Klient, który zakupi NOWY karnet na basen, niezależnie od jego kwoty, GRATIS otrzyma jednorazową wejściówkę na siłownię MOSiR.

Co ciekawe, wejściówka może być zamieniona na jednorazowe wejście na aerobik lub saunę, z których to usług można również skorzystać w obiektach bocheńskiego MOSiR przy ul. Parkowej 3.
Promocja dotyczy TYLKO Klientów indywidualnych i może być łączona z promocją "Basen i Pizza" w okresie jej trwania. Przypomnijmy, że ramach tej ostatniej akcji Klienci pływalni, którzy kupią lub doładują karnet na basen za minimum 70 zł, gratis otrzymują kupon na dużą pizzę w bocheńskiej Pizzerii Torino, zaś Klienci pizzerii, którzy na miejscu złożą zamówienie za minimum 50 zł, gratis otrzymują bilet na godzinny pobyt na bocheńskim basenie.
Nowa akcja basenu i MOSiR potrwa od 18 maja do 31 lipca 2009 r. lub do wyczerpania wejściówek. Więcej szczegółów na www.basenbochnia.pl