Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2008-11-15 04:03:18 przez system

Historyczna chwila w Przedszkolu nr 1

12 listopada w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Bochni, odbyła się pierwsza w historii tej placówki uroczystość ?Pasowania na Przedszkolaka?. W tym roku przedszkole ?zatętniło życiem?, a na ostatnią z przedszkolnych uroczystości przybył prawdziwy tłum rodziców.

Wiele było wzruszeń i powodów do dumy, w czasie prezentowania przez maluchy zdobytych w przedszkolu umiejętności. Dzieci stanęły na wysokości zadania i prezentowały się znakomicie. W czasie uroczystości odbyło się wręczenie pamiątkowych dyplomików oraz rozstrzygnięcie pierwszego przedszkolnego konkursu plastycznego, w którym uczestniczyli wraz z dziećmi ich rodzice.

“Miło mi było patrzeć na zadowolone buzie naszych dzieci i dumne ze swych pociech oczy Rodziców — stwierdziła dyrektorka przedszkola, Katarzyna Ciesla. - To był dzień inny od innych i w kolejnych już dniach chętnie do niego powracamy wspomnieniami. Cieszy mnie fakt, że w całej tej pogoni życia znalazła się taka chwila, kiedy mogliśmy się razem spotkać i pobyć przy wspólnym stole wokół dzieci, o których rozwój wspólnie się troszczymy. Dziękuję wszystkim, za tę jedną małą, niezwykłą chwilę, którą razem w naszej historii i historii naszego nowopowstałego przedszkola tworzyliśmy."

Aby uczcić ten wyjątkowy dzień po występach przedszkolaki zostały zaproszone na słodki poczęstunek organizowany przy współudziale rodziców, Ci zaś zostali poczęstowani ciepłą kawą i herbatą.