Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2009-02-04 03:55:49 przez system

Internetowy konkurs foto

Trwa internetowe głosowanie na kandydatki startujące w konkursie piękności "ŻAK Beautiful Girl" zorganizowanym przez Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Tarnowie. Wśród 10 finalistek znalazła się bochnianka - Sylwia Kielan z Zespołu Szkół Nr 3.

Głosować na finalistki można na oficjalnej stronie konkursowej: www.zak-konkurs.edu.pl. Głosowanie będzie trwać do 20 lutego.
Na finalistki konkursu czekają atrakcyjne nagrody — indeks szkoły (darmowa nauka na wybranym kierunku), profesjonalna sesja zdjęciowa+portfolio, laptop, zestaw kina domowego a także odtwarzacze DVD i MP3 oraz zestawy kosmetyków.
Bochnianka - Sylwia Kielan Dziesięć finalistek w ramach finału wzięło udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą wykonała krakowska artystka - fotografik Ewa Saj. Dzięki nieograniczonej wizji pani Ewy — teraz kandydatki do tytułu prezentują się Państwu w całkiem nowym obliczu.
Swój wspaniały styl i wizerunek finalistki zawdzięczają styliście — panu Jakubowi Ziemirskiemu, który przygotował dziewczyny do sesji.
Natomiast miejscem, o niesamowitej scenerii, w którym przeprowadzona została sesja fotograficzna jest klub Blue Max, mieszczący się przy ulicy Mościckiego 8 w Tarnowie, w którym jak widać na zdjęciach, wszystko może się zdarzyć.

Wielki finał imprezy 21 lutego w klubie Blue Max w Tarnowie.