Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2016-10-21 10:52:52 przez system

Izabela Statek stypendystką Funduszu im. P. Kołodzieja

Iza swoją przyszłość wiąże z ekonomią, zarządzaniem i rachunkowością. Myśli o studiowaniu ekonomii na jednej z krakowskich uczelni. Marzy o założeniu własnej firmy.

Iza uczęszcza do I LO w Bochni, do klasy IIb o profilu matematyczno-fizycznym. W zeszłym roku szkolnym uzyskała średnią ocen 4.93, oraz wzorowe zachowanie. Izabela gra na gitarze, była wolontariuszką podczas Światowych Dni Młodzieży, organizowała również warsztaty sportowo-matematyczne dla przedszkolaków. Uczestniczyła w akcjach „Kilo”, Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, oraz „Paczka dla Litwy”.

Zajęła I miejsce w Powiatowych mistrzostwach SPG w siatkówce i IV miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Siatkówce. Brała udział w segregacji surowców wtórnych, przygotowuje prezentację na konkurs „Młodzież w Lasach Europy”.
Środki przeznaczy na finansowanie mieszkania w Bursie i na naukę języka niemieckiego, który chce opanować do perfekcji, oraz normalne potrzeby licealistki.

Fundusz jest częścią działań statutowych Stowarzyszenia Razem Łatwiej. Został powołany dla upamiętnienia tragicznie zmarłego skarbnika Stowarzyszenia Razem Łatwiej - Piotra Kołodzieja. Fundusz przyznaje stypendia dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni, którego absolwentem był Piotr. Stowarzyszenie chce w ten sposób doceniać zaangażowanie uczniów I Liceum w działania społeczne i charytatywne. Środki zgromadzone w ramach Funduszu pochodzą od prywatnych Darczyńców, którzy chcą upamiętnić Piotra.

Linki:
http://funduszpiotrakolodzieja.pl/uncategorized/wreczenie-stypendium/
http://funduszpiotrakolodzieja.pl/uncategorized/wreczenie-stypendium/
https://www.facebook.com/robimydobro/