Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2009-03-12 11:48:23 przez system

Konkurs na teledysk do piosenki religijnej

Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Tarnowskiej ogłosił konkurs na teledysk do piosenki religijnej. To propozycja skierowana do zespołów, solistów i chórów z diecezji tarnowskiej. Utwory będą umieszczone w Internecie, ich ewangelizacyjna treść ma przemawiać głównie do młodych ludzi.

Nagrodami w konkursie są nagrania w profesjonalnym studiu oraz sprzęt muzyczny.

Utwór musi być w pełni autorski. W nagraniu materiału filmowego również nie można korzystać z obrazów będących własnością osób trzecich, chyba, że uzyska się pisemną zgodę na ich wykorzystanie. W nagrywaniu i montażu materiału dźwiękowego i filmowego można korzystać z pomocy fachowców.

Materiał należy przygotować do 1 października 2009 r., nagrać na płycie DVD i przesłać do Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie, ul. Legionów 30, 33-100 Tarnów.

Od 10 października teledyski będą umieszczone na stronie internetowej "Muzyka dla Ducha" i będzie można na nie głosować drogą SMS.

Teledyski będą podzielone na dwie kategorie: zespołów dziecięcych i pozostałych zespołów (młodzieżowych i starszych). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 listopada. Szczegóły można znaleźć na stronie: www.muzykadladucha.pl