Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2010-01-13 04:41:42 przez system

Konkurs przyrodniczy w supermarkecie

We wtorek 12 stycznia o godz. 17 w holu supermarketu Cold Lux przy ulicy Krakowskie Przedmieście nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego pod hasłem "Przyroda w obiektywie twojego aparatu".

Konkurs trwał od 21 października do 31 grudnia 2009 roku. Jego organizatorem było PPUH COLD. Konkurs przygotowany został dla klientów supermarketów Cold Lux.
Warunkiem uczestnictwa w nim było dokonanie jednorazowych zakupów w jednym ze sklepów Cold Lux za minimum 50 zł oraz dostarczenie wykonanego przez siebie zdjęcia w postaci odbitki. Tematyką zdjęcia była przyroda w wybranej przez uczestnika konkursu porze roku. Do konkursu można było zgłaszać każdą ciekawą fotografię, niekoniecznie wykonaną w okresie trwania konkursu. Ze względu na to, że konkurs przebiegał w okresie pory jesienno-zimowej mile widziane były również zdjęcia z domowych archiwów.

Konkurs cieszył się duzym zainteresowaniem klientów marketu Ponieważ zainteresowanie konkursem było naprawdę ogromne, a uczestnicy zabawy podeszli do tematu bardzo profesjonalnie organizatorzy do puli wcześniej przygotowanych 21 nagród dołączyli jeszcze 16 dodatkowych upominków.

Prace oceniała komisja konkursowa powołana przez organizatora. Oceniany był przede wszystkim pomysł na zdjęcie.

Ogółem przydzielono 37 nagród. Najcenniejsze trofea zdobyli:
1. Telewizor LCD 32' LG - Bożena i Bogdan Struzikowie z Bochni za zdjęcie "Gody ważek"
2. Chłodziarko-zamrażarka Elektrolux - Robert Bereta ze Starego Wiśnicza za zdjęcie "Wschód słońca w lesie"
3. Kamera DVD Samsung — Adam Gutowicz z Brzeska za zdjęcie “Dzięcioł duży podczas pracy"