Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2009-04-23 08:28:13 przez system

Majówka przy basenie

Miejski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Kryta Pływalnia zapraszają całe rodziny w niedzielę 3 maja na bocheński basen, przy którym odbędzie się cykl imprez plenerowych, występy i koncerty, a także rodzinne konkurencje sportowe.

Na Majówce nie zabraknie oczywiście dmuchanych atrakcji dla najmłodszych oraz smacznych potraw z grilla dla ich rodziców. Poniżej prezentujemy program "Majówki przy basenie".

Niedziela, 3 maja 2009 r. — parking przy Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni

14:30 — 16:30 — cykl rodzinnych imprez sportowych przygotowany przez MOSiR
16:30 — 17:30 — pokazy judo i aikido
17:30 — 18:30 — występy sekcji MDK: Klub Tańca Regis, Jack Dance, Andrew's Dance, dziecięcy zespół Iskierki i Iskra
18:30 — 19:30 — koncert zespołu The Doctors
19:30 — koncert zespołu Zbigniew Foryś Band

Zbigniew Foryś Band — grupa utworzona przez Zbigniewa Forysia, który w swojej karierze grał z wieloma znanymi zespołami jazzowymi, brał udział w największych festiwalach jazzowych, między innymi Jazz nad Odrą, Jazz Jamboree, Jazz Festival w Hadze, Moskwie, Pradze, Berlinie. Znany jako jeden z najlepszych basistów w kraju, współpracował z grupą LOMBARD, z którą nagrał płyty: Live, Wolne od cła i Szara maść. Współpracował też z Piotrem Janczerskim z grupy No To Co oraz wokalistką Gayga. Przez 15 lat mieszkał i pracował w Niemczech, głównie jako muzyk sesyjny. Grał z wieloma artystami z całego świata między innymi z Perlą McRay, grupą FKK, Achimem Frankiem, Otto Fotchim, Lotharem van Saa, Jockym Hendriksem, Klausem Grellerem, Tyronem Jayacodim, Sanjaya Senaratna i wieloma innymi. Jako pianista jazzowy grywał w wielu renomowanych klubach i hotelach świata. Od 1995 r. Mieszka w Polsce, a od 2005 r. koncertuje z własnym zespołem jako Zbigniew Foryś Band. Zespół specjalizuje się w muzyce rockowej grając znane i lubiane piosenki z lat 60—tych i 70—tych, sławnych na całym świecie zespołów rockowych. Podczas koncertu w Bochni usłyszymy również największe przeboje grupy Lombard, których to autorem jest Zbigniew Foryś.