Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2010-02-25 01:52:57 przez system

Od marca taniej w szpitalu

Od 1 marca Pracownia Badań Analityczno - Hormonalnych Szpitala Powiatowego w Bochni będzie wykonywać część badań w promocyjnej cenie. W niektórych przypadkach obniżka będzie wynosić nawet 30%. Promocja potrwa do 30 czerwca 2009 roku, a badania będą wykonywane na życzenie pacjenta, co oznacza, że mogą z niej skorzystać także pacjenci bez skierowania.

Promocją objęte są następujące badania: morfologia, OB, mocz, glukoza, cholesterol, trójglicerydy TSH, PSA, sód, potas, mocznik, kreatynina oraz krew utajona w kale. Badania będzie można wykonać w punkcie pobrań szpitala, od poniedziałku do piątku, od godziny 7 do 15, a w soboty od godziny 7 do 12.

W skład Centrum Diagnostyki Analitycznej Szpitala Powiatowego w Bochni wchodzą : Pracownia Analityczno-Hormonalna, Pracownia Serologii i Bank Krwi oraz Pracownia Bakteriologiczna. Pracownie wpisane są do ewidencji Laboratoriów prowadzonej przez Krajową Radę Diagnostów Laboratoryjnych. Pracownie Centrum Diagnostyki analitycznej objęte są kontrolą wewnątrz- i zewnątrz laboratoryjną przez Centralny Ośrodek Jakości w Diagnostyce w Łodzi oraz przez Ośrodek w Hamburgu. Pracownie uzyskały certyfikaty i zaświadczenia Jakości wykonywanych badań.

W Centrum Diagnostyki Analitycznej pracują doświadczeni analitycy: diagności laboratoryjni z wyższym wykształceniem i technicy analitycy.