Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2018-04-20 19:53:21 przez system

Ostatnie działki w PSAG wydzierżawione

Dwie ostatnie działki z Powiatowej Strefie Aktywności Gospodarczej zostały wydzierżawione. Wprowadzą się tam firmy Marka i Nawrocki.

Mirosław Nalepka Prezes Zarządu MARKA Sp. z o.o. z Bochni podpisał umowę na dzierżawę dwóch działek o łącznej powierzchni terenu 1,08 ha. Na działkach powstanie hala magazynowa z przeznaczeniem na magazynowanie materiałów budowlanych, a zatrudnienie znajdą tam cztery osoby, w tym jedna osoba niepełnosprawna.

Natomiast 1.3612 ha ma teren, który został wydzierżawiony przez NAWROCKI SDB s.c. z Gierczyc, a umowę podpisał jeden z właścicieli Paweł Nawrocki. Na wydzierżawionym terenie powstawanie zakład produkcji mebli, w którym będą powstawać m.in. łazienki prefabrykowane dla obiektów publicznych. Firma zatrudni 70 osób, w tym 3 osoby niepełnosprawne.
Przypomnijmy, że zatrudnianie osób niepełnosprawnych było jednym z warunków dla przedsiębiorców starających się o miejsce w PSAG.

Firma MARKA powstała w roku 1991. Na przestrzeni 25 lat MARKA sp. z o.o. rozrosła się do 3 oddziałów rozlokowanych na terenie małopolski i stale rozwija swoją działalność. W 2000 roku firma stała się Akcjonariuszem największej organizacji gospodarczej sektora budowlanego w Polsce – Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB). Przynależność do grupy zapewnia dostęp do szerokiego asortymentu materiałów budowlanych na korzystnych warunkach, co przekłada się na atrakcyjne ceny oferowanych przez nas produktów. W skład firmy wchodzi sieć trzech punktów sprzedaży oraz grupa przedstawicieli handlowych w terenie, którzy przy wsparciu logistyki transportowej gwarantują kompleksową obsługę klientów indywidualnych, hurtowych, inwestorów oraz firm wykonawczych w zakresie dostawy materiałów budowlanych.

NAWROCKI SDB s.c. to firma zajmująca się produkcją mebli hotelowych zarówno do pokoi, jak i części wspólnych obiektu pod indywidualny projekt. Integralną częścią działalności jest wyposażenie w meble wysokiego standardu butików, restauracji oraz innych budynków użytkowych. Firma od lat jest uznanym partnerem na rynku francuskim, czego dowodem jest otrzymany w 2005 roku Medal dla Najlepszej Polskiej Usługi oferowanej na Rynku Francuskim wręczany przez Polską Izbę Handlową.