Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2009-02-10 08:35:08 przez system

Pół miliona w pół roku - "Czas" zwiększa oglądalność

Znamy już statystyki jakie zanotowała strona czasbochenski.pl za ostatnie 6 miesięcy. To dokładnie czas jaki upłynął od kiedy pojawił się nasz nowy przebudowany serwis wiadomości. Z zadowoleniem chcieliśmy poinformować, że przez okres 6 miesięcy odsłonili Państwo nasze strony ponad pół miliona razy ? dokładnie 568 264 razy.

Od sześciu miesięcy działa nasz rozbudowany i odnowiony serwis wiadomości. Chcieliśmy, by znalazły się w nim najważniejsze wiadomości, jakich zazwyczaj poszukują czytelnicy. Mamy nadzieje, że w dużej części spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Oprócz codziennych lokalnych wiadomości, portal Czasbochenski.pl dysponuje rozbudowaną stroną ogłoszeń drobnych, których oglądalność sięgnęła 40 tys. odsłon, informacjami motoryzacyjnymi, działem poświeconym historii i kulturze Bochni i powiatu, działem poświeconym informacjom z Unii Europejskiej. Na naszej witrynie można znaleźć informacje z regionu, Krakowa oraz Tarnowa.
O tym, co dzieje się w świecie krakowskich uczelni i w świecie studenckim można przeczytać w dziale Kraków dla studentów. W informatorach studenckich znajduje się wiele użytecznych informacji dla młodych ludzi, chcących zacząć studia lub już studiujących — adresy akademików, uczelni, biur pracy, organizacji studenckich, kół naukowych i innych. Są także informatory z Krakowa i Tarnowa. Chcący umilić sobie czas muzyczną rozrywką mogą przejrzeć krótkie muzyczne reportaże na video. Są także bieżące wyniki totolotka oraz link do Giełdy Papierów Wartościowych.
A co tak naprawdę dzieje się nie tylko w regionie, ale w całym kraju, można przeczytać przechodząc na stronę Stanisława Michalkiewicza, jednego z czołowych felietonistów i redaktorów polskich. To tylko ważniejsze serwisy informacyjne. Oprócz nich można odnaleźć na naszej stronie wiele innych ciekawych informacji. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za odwiedzanie naszej strony. Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem serwisu. Statystyki nie kłamią. Przez 6 miesięcy nasza strona odnotowała - 138 807 indywidualnych odwiedzin. Liczba odsłon stron sięgnęła 568 264, a nasz portal zanotował 33 869 unikalnych użytkowników.
Jak na tak krótki okres jest to wynik świadczący, że nasz portal cieszy się u Państwa dobrą opinią. Mamy nadzieję, że nasze wysiłki w dalszym ulepszeniu serwisu, by jeszcze bardziej ułatwić dostęp do informacji w niedalekiej przyszłości, jeszcze bardziej zwiększą zainteresowanie stroną.

Dziękujemy!

Czasbochenski.pl

Statystyki:

Styczeń ‘09

Odwiedziny - 26 957
Odsłony stron - 106 812
Ilość unikalnych użytkowników - 9 488.

6 miesięcy - od chwili pojawienia się nowego portalu:

Odwiedziny - 138 807
Odsłony stron — 568 264
Ilość unikalnych użytkowników - 33 869.