Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2016-12-23 16:40:23 przez system

Spotkanie opłatkowe w Proszówkach

Dwudziestego grudnia bieżącego roku, w samo południe w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Proszówkach odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe .Spotkanie tradycyjnie rozpoczęło się występem artystycznym przygotowanym przez podopiecznych placówki dla przybyłych na uroczystość gości. Po wspólnym kolędowaniu zaprzyjaźnieni z placówką duszpasterze poprowadzili wspólną modlitwę i poświęcili opłatki.

W czasie tradycyjnego łamania się opłatkiem popłynęło wiele ciepłych słów i życzeń. Do przybyłych gości słowa skierował kierownik WTZ Edward Firek, który podziękował wszystkim osobom, które swoim zaangażowaniem i wsparciem przyczyniły się do zorganizowania tegorocznego spotkania.
Głos zabrali również Starosta Bocheński Ludwik Węgrzyn, Burmistrz Miasta Bochnia Stefan Kolawiński oraz Pani Elżbieta Adamska asystentka Pani Poseł na Sejm Józefy Szczurek – Żelazko, która w imieniu Pani Poseł złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Wszystkim przybyłym gościom składamy serdeczne podziękowania za wiele pięknych i serdecznych życzeń, za wszystkie ciepłe słowa jakie skierowaliście Państwo do nas w tym jakże uroczystym i ważnym dniu. Dziękujemy, że mimo natłoku obowiązków i przedświątecznej gonitwy znaleźliście Państwo chwilę by uświetnić naszą uroczystość i zasiąść z nami do wigilijnego stołu. Mamy nadzieję, że spędzony z nami czas był dla Państwa chwilą radości i odpoczynku od codziennych spraw. Oby wszystkie wypowiedziane w tym dniu życzenia spełniły się w jak najkrótszym czasie, a święta Bożego Narodzenia stały się dla Wszystkich czasem odpoczynku i radości w gronie najbliższych. W nadchodzącym Nowym 2017 Roku życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.