Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2019-03-08 19:37:41 przez system

Starostowie rozdawali tulipany

Dzisiaj wyjątkowy dzień dla wszystkich Pań, z tej okazji Starosta Adam Korta i wicestarosta Ryszard Drożdżak wybrali się do centrum miasta aby wręczyć płci pięknej tulipany wraz z życzeniami. Była to kolejna akcja wpisująca się w obchody 20-lecia Powiatu Bocheńskiego.

Reakcje Pań były różne, jedne były zaskoczone, drugie z radością i uśmiechem przyjmowały kwiaty, inne znów chwaliły inicjatywę.
- Kobiety są bardzo ważne w naszym życiu i dlatego , w miarę możliwości jak najczęściej powinniśmy sprawiać im radość i je doceniać nie tylko w dniu kobiet, ale codziennie – zgodnie podkreślają starostowie.

W tym roku powiat bocheński obchodzi 20 lecie, z tej okazji przygotowano kilkanaście wydarzeń czy akcji, które będą realizowane przez cały rok. Pączki udekorowane flagami z napisem 20 lat powiatu, wręczane klientom urzędu podczas tłustego czwartku oraz wspólna akcja ze Stowarzyszeniem Małopolanki Być Kobietą z Pasją, podczas której przez cały rok będziemy prezentować wyjątkowe kobiety, które swoja pasją i energią zarażają innych, zainicjowały wydarzenia w ramach 20 - lecia powiatu. W planach są również konkursy, wystawy, bieg, koncerty i wiele innych.