Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2019-06-07 17:47:15 przez system

Szafrański wygrał, dyrektorem nie będzie

Wczoraj, za sprawą jednego z portali Bochnię obiegła wiadomość, że Wojciech Szafrański nie obejmie jednak stanowiska dyrektora Szpitala Powiatowego. I to po,omo wygranego w cuglach konkursu na to stanowisko.

Oto wyjaśnienie całej sytuacji, jakie dostaliśmy z Wydziału Oświaty, Promocji i Aktywności Społecznej:

Wojciech Szafrański nie obejmie funkcji dyrektora Szpitala Powiatowego w Bochni. Pod koniec marca Zarząd Powiatu w Bochni podjął decyzję o powierzeniu funkcji dyrektora szpitala Panu Wojciechowi Szafrańskiemu. W kwietniu Pan Szafrański zwrócił się z prośbą o przesunięcie terminu objęcia tego stanowiska o miesiąc, co oznaczało, iż funkcję tę miał pełnić od czerwca. Ostatecznie jednak do podpisania umowy nie doszło, Pan Szafrański nie podpisał kontraktu zgodnie z wyznaczonym terminem, w związku z czym w dniu dzisiejszym Zarząd Powiatu podjął decyzję o nie nawiązywaniu współpracy. Funkcje dyrektora w dalszym ciągu pełni Pan Jarosław Kycia.

O komentarz do sprawy poprosiliśmy mailowo zarówno najbardziej zainteresowanego, czyli Wojciecha Szafrańskiego jak i starostę, Adama Kortę. Ich stanowisko zamieścimy niezwłocznie po otrzymaniu.