Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Utworzono: 2019-10-15 11:21:14 przez Czas2012

Ul. Strzelecka – ruszają prace remontowe - utrudnienia w ruchu

Już niebawem rusza przebudowa drogi powiatowej w Bochni przy ul. Strzeleckiej, w związku z czym wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

W ramach inwestycji przebudowie ulegnie droga na części ul. Strzeleckiej. Stary asfalt zostanie sfrezowany i powstanie nowa, poszerzona nawierzchnia. Ponadto ułożone zostaną korytka betonowe i kolektor deszczowy. Przebudowa drogi powiatowej Bochnia – Zawada zakończy się do końca listopada br. i wyniesie prawie 260 tysięcy złotych.

Powiat bocheński na realizacje tej inwestycji otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Infrastruktury z rezerwy subwencji ogólnej w wysokości 100 tysięcy złotych, kolejne 100 tysięcy dołoży Urząd Miasta w Bochni.

Starostwo Powiatowe – główny zleceniodawca inwestycji - w związku z prowadzonymi pracami, prosi o zachowanie bezpieczeństwa i przeprasza za powstałe utrudnienia.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.


Chaos rider
2019-10-15 12:58:29

Niesamowite jest dążenie, do robienia robót drogowych w zimie albo jesienią. Naprawdę nie dało się tego wystartować w maju?

None
2019-10-16 20:03:10

Czy to chodzi o ten przetarg https://bip.malopolska.pl/api/articles/1472497/zip-attachments ?