Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-06-01 13:19:03 przez system

V Małopolski Dzień Uczenia się w Budowlance

Małopolski Dzień Uczenia się ustanowiony został w 2010 roku uchwałą Zarządu Województwa Małopolskiego i ma na celu propagowanie rozwoju osobistego oraz dobrej organizacji czasu wolnego wśród Małopolan. Motywem przewodnim tegorocznej, jubileuszowej edycji wydarzenia, jest temat "Kompetencje na start!"

Zespół Szkół Nr 2 w Bochni im. Stanisława Konarskiego zaprasza młodzież gimnazjalną do udziału w piątej edycji Małopolskiego Dnia Uczenia się, w ramach którego szkoła organizuje atrakcyjne warsztaty i pokazy:

• Zagraj w zielone! Uruchom wyobraźnię i poznaj swoje kompetencje, aranżując przestrzeń relaksu.
Uczestnicy warsztatów będą mogli poznać praktyczne aspekty związane z wykonywaniem elementów małej architektury, nasadzeniem krzewów i roślin oraz spróbować swoich umiejętności wykonując poszczególne elementy aranżacji.

• Odkryj swoje kompetencje podczas warsztatów: Współczesne narzędzia do projektowania i wizualizacji w budownictwie i architekturze.
Podczas warsztatów uczniowie będą wykonywać projekt bryły domu za pomocą programu ArchiCad z zastosowaniem technologii BIM.

• Zawód z przyszłością – praktyczny pokaz: Prefabrykacja płaszczy blaszanych dla potrzeb izolacji termicznej, przygotowany we współpracy z firmą Bohle.
Uczniowie wezmą udział w praktycznym pokazie wykonywania izolacji termicznych metodą płaszczy blaszanych z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marek Sowa - marszałek Województwa Małopolskiego.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek 8 czerwca w godzinach 10.00 – 13.00 w Zespole Szkół Nr 2, ul Stasiaka 1, Bochnia.