Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2022-09-12 22:28:08 przez KacperGlod

Woda na bocheńskim basenie będzie chłodniejsza

Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni zapowiedziała zmniejszenie temperatury wody w nieckach o 1-2 stopnie Celsjusza. Jest to spowodowane wysokimi kosztami energii.

Rosnące ceny energii dotykają zarówno osoby prywatne jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwa oraz obiekty. Podwyżki mocno odczuła także Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni. W związku z tym zapowiedziane zostało ochłodzenie wody w basenowych nieckach. Jak informuje pływalnia, ma pozwolić to na zaoszczędzenie energii w celu zapewnienia stałego funkcjonowania obiektu.

Tak napisały władze bocheńskiej pływalni w komunikacie:

Szanowni Państwo, w związku z rosnącymi kosztami energii oraz brakiem programów wsparcia dla obiektów sportowo-rekreacyjnych, po przerwie technicznej obniżamy temperaturę wody w nieckach basenowych średnio o 1-2 st. C.

Mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to Państwu w korzystaniu z naszej pływalni, nam zaś pozwoli zaoszczędzić energię, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania całego obiektu w tak trudnych czasach, w których przyszło nam wszystkim funkcjonować. Licząc na Państwa zrozumienie zapraszamy do aktywności w wodzie codziennie od 6.30 do 21.30!

/media/user/images/upload/Wrzesien/wrzesien 2022/Temperatura-wody.jpg

Fot. Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni