Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Utworzono: 2019-10-24 19:45:16 przez eb

Wyszła z domu i ślad po niej zaginął

Pojutrze minie tydzień, odkąd wyszła z domu 14 – letnia Weronika Plettty, zamieszkała w Bochni. W sobotę 19 października spakowała swój plecak i nocą (godz. 22.30) wyszła z domu. Odtąd rodzina nie ma z nią kontaktu.
Poszukują jej najbliżsi oraz policja, która rozesłała na ten temat komunikat wraz ze zdjęciem nastolatki.

Rysopis zaginionej dziewczynki: wzrost 150 cm, szczupła budowa ciała, włosy proste koloru brązowego długie do do ramion, oczy koloru piwnego.
W chwili opuszczenia miejsca zamieszkania, ubrana była w sweter koloru brązowego, spodnie typu leginsy koloru czarnego, trampki koloru białego, czarny plecak.
Ktokolwiek widział Weronikę jest proszony o kontakt z Policją.

Tymczasem internauci, a przynajmniej jeden z nich łączy zaginięcie Weroniki Pletty z osobą 40 – letniego mieszkańca Bochni. Czy treść zamieszczonego poniżej zrzutu ekranu jest poważną poszlaką czy też jedynie nieodpowiedzialnym wymysłem autora?
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.


Mistrz kamuflażu
2019-10-25 14:02:02

Wesoła akcja na załączniku: nie wolno mu udostępniać nazwiska Mirosława M., za to już w linku nie ma problemu z jego odczytaniem xD