Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2020-09-28 16:01:51 przez Czas2012

Zachodnia pierzeja Rynku zamknięta

We wtorek 29 września zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu zamknięta zostanie droga wojewódzka biegnąca wzdłuż pierzei zachodniej rynku. Droga wojewódzka nr 965 na odcinku pomiędzy ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Kraszewskiego jest droga jednokierunkową.

Kierujący chcący dotrzeć do ul. Kraszewskiego po wprowadzeniu nowej, tymczasowej organizacji ruchu będą zmuszeni jadąc od Krakowa kierować się na ul. Kościuszki następnie na drugim skrzyżowaniu z sygnalizacja świetlną skręcić w lewo na ul. Kraszewskiego.

Dla dostawców i mieszkańców na ulicy Wolnica dopuszczony będzie dojazd od strony ulicy Różanej, a sama ulica Wolnica będzie ulicą „ślepą”. Z ulicy Różanej kierować się należy w prawo do ul. Kazimierza Wielkiego. Dopuszczony będzie także skręt w lewo i tak dojedziemy na Plac Świętej Kingi, a później Szewską do Kraszewskiego. Ten przejazd będzie możliwy jedynie dla samochodów osobowych i ewentualnie małych samochodów dostawczych.

Wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu jest wymagane w związku z realizacją kolejnego etapu prac rewitalizacyjnych w ścisłym centrum Bochni.

Info: UM