Kategoria: Edukacja
Opublikowano: 2022-07-14 15:01:24 przez Czas2012

Nowi dyrektorzy w bocheńskich placówkach

Podczas wczorajszego posiedzenia Członkowie Zarządu Powiatu zapoznali się z wynikami prac Komisji Konkursowej, która miała wyłonić pięciu dyrektorów placówek oświatowych. W efekcie czego Zarząd zatwierdził wyniki w przypadku czterech placówek i zdecydował o powtórzeniu jednego z konkursów.

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami odbyły się w ubiegłym tygodniu, a do każdego z konkursów przystąpiła jedna osoba.
Dyrektorami zostali:

/media/user/images/upload/Lipiec/Lipiec 2022/TUR_1486.JPG Sylwia Zajt - Zespół Szkół Nr 1 w Bochni, która dotychczas pełniła rolę wicedyrektora w tej placówce.
,
,
,
,
,

/media/user/images/upload/Lipiec/Lipiec 2022/edyta-mierzwinska2.jpgEdyta Mierzwińska - II Liceum Ogólnokształcące w Bochni, dotychczas kierowała szkołą.
,
,
,
,
,
,
,
,
,

/media/user/images/upload/Lipiec/Lipiec 2022/kingapalka-370x370.jpgKinga Pałka - Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Bochni, ówczesna dyrektorka.
,
,
,
,
,

Joanna Stano – Kulas - Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Bochni, do tej pory piastowała stanowisko wicedyrektora w tej placówce.

Zarząd Powiatu ogłosił ponownie konkurs na stanowisko dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie. Decyzje o powierzeniu będą podejmowane na kolejnym posiedzeniu Zarządu.