Kategoria: Gminy powiatu
Opublikowano: 2022-09-12 23:16:32 przez KacperGlod

Dziewin: Policjant w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego

Funkcjonariusz bocheńskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. 67-latek z gminy Drwinia był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bochni do zaległej odsiadki.

8 września br. ok. godziny 10, policjant z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni, korzystał z dnia wolnego. Będąc w rejonie punktu pocztowego zlokalizowanego w miejscowości Dziewin, funkcjonariusz zauważył mężczyznę, który według jego wiedzy był poszukiwany w celu doprowadzenia do Zakładu Karnego. Policjant natychmiast zainterweniował, przedstawiając się i weryfikując dane mężczyzny. Następnie funkcjonariusz skontaktował się z bocheńskim oficerem dyżurnym, który na miejsce skierował policyjny patrol.

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych potwierdziło się, że zatrzymany mężczyzna, 67-letni mieszkaniec gminy Drwinia, poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Bochni. Zgodnie z dyspozycją, po wykonanych czynnościach, mężczyzna został przewieziony do Zakładu Karnego w Nowym Wiśniczu do odbycia zaległej kary aresztu za wykroczenie.

Fot. KPP w Bochni