Kategoria: Gminy powiatu
Opublikowano: 2022-09-18 23:55:30 przez KacperGlod

Trzciana: Wypożyczalnia rowerów elektrycznych oficjalnie otwarta

W dniu 13 września odbyło się uroczyste poświęcenie i oddanie do użytkowania wypożyczalni rowerów elektrycznych w Trzcianie.

Otwarcie wypożyczalni to niezwykle ważne wydarzenie w życiu sportowym naszych mieszkańców. Elektryczne rowery z pewnością docenią miłośnicy turystyki górskiej oraz dyscyplin zjazdowych. Na miłośników dwukołowców czeka w pełni wyposażonych czternaście rowerów elektrycznych.

Mieszkańcy Gminy, którzy chcą wypożyczyć rower winny spełnić następujące warunki:
- mieć ukończone 18 lat (osoby poniżej 18 roku życia mogą wypożyczyć rower wyłącznie w obecności osoby pełnoletniej, która bierze pełna odpowiedzialność za wypożyczenie roweru)
- przedstawić aktualny dokument tożsamości
- oraz wpłacić 100 złotych kaucji, która po oddaniu roweru będzie zwrócona.

Wypożyczenie roweru odbywa się na podstawie umowy wypożyczenia. Regulamin oraz stosowne wzory umów znaleźć można na stronie internetowej Gminy. Wypożyczalnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00 w okresie od 13.09. do 31.12.2022r.

W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: Wiesław Krajewski Poseł na Sejm RP, Piotr Dziurdzia Radny Województwa Małopolskiego, Renata Paruch Przewodnicząca Rady Gminy, Tadeusz Cempura Radny Gminy Trzciana, Patryk Paszkot Przedstawiciel Lokalnej Grupy Działania oraz pracownicy Urzędu Gminy. Poświęcenia dokonał ks. Proboszcz Jacek Daniel.

Projekt zrealizowany został wspólnie Lokalną Grupą Działania o wartości 150 tyś zł.

Info: E.R. - internetowy serwis gminy Trzciana