Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2019-02-01 19:57:21 przez system

Decydujesz - pomagamy

Projekt przygotowany przez Świetlicę Wsparcia Dziennego w Bochni, pod szyldem Gminy Bochnia, spotkał się z zainteresowaniem Fundacji Tesco i przeszedł do kolejnego etapu konkursu. W ramach programu Decydujesz, pomagamy teraz wszyscy robiący zakupy w Tesco mogą wesprzeć naszą inicjatywę.

Celem projektu „Ty też potrafisz-warsztaty z rękodzieła dla dzieci i młodzieży” jest ożywienie, popularyzacja i odtworzenie dziedzin rękodzieła, zaznajomienie dzieci i młodzieży z autentycznymi wartościami kultury ludowej oraz nabycie praktycznych umiejętności w wybranych dziedzinach poprzez udział w warsztatach organizowanych dla najmłodszych mieszkańców gminy.

Projekt zapewni wychowankom Świetlicy Wsparcia Dziennego z gminy Bochnia zdobycie doświadczenia, realizację marzenia i rozwój często skrywanych talentów i pasji.

Każdy kto chce wspomóc inicjatywę - robiąc zakupy w Tesco musi wziąć żeton i zagłosować na projekt. Głosować można od 26 stycznia do 17 lutego 2019 r. w następujących sklepach: Bochnia, ul. Proszowska 1 (małe Tesco), Bochnia ul. Partyzantów 2a (Galeria Rondo), Kłaj 820 i Niepołomice ul. Akacjowa 8G.